léčivý potenciál slunce

21.08.2015 18:07

Hira Ratan Manek a jeho HRM syndrom

Strojní inženýr Hira Ratan Manek se narodil v roce 1938 ve státě Kérala v jižní Indii. Více než 50 let žil Manek celkem obyčejným životem. K zásadní změně došlo až v roce 1992, kdy začal postupně ztrácet chuť k jídlu. Zcela přerušit přísun živin se Manek (zvaný též Hirachand) rozhodl v roce 1995 krátce po té, co se vrátil ze své pouti do Himalájí. Od té doby údajně nepozřel ani kousek pevné stravy. Připouští ale, že se občas napije kávy, čaje nebo jiné tekutiny. Ačkoli se to zdá neuvěřitelné, prošedivělý Ind tvrdí, že veškerou potřebnou energii čerpá ze Slunce.

První hodinu od úsvitu a poslední hodinu před soumrakem postává Manek s bosýma nohama na zemi a upřeným pohledem sleduje sluneční kotouč.

"Každý večer se bez mžiknutí oka dívá hodinu do slunečního světla. Je to jeho potrava. Občas pije kávu, čaj nebo jiné tekutiny," řekla novinářům jeho žena Vimla.

Světoznámý strojní inženýr nepovažuje svou schopnost za nic výjimečného: "Po několika dnech tréninku budete cítit, jak vám očima vstupuje do těla energie. Přijímáním slunečních paprsků očima se mozek dobije a začne využívat své netušené schopnosti. Sluneční energie absorbovaná očima zničí duševní choroby, nemoci těla, psychickou nedostatečnost a učiní život šťastným a klidným. Hlad jednoduše zmizí."

Lékaři varují, že několikaminutový pohled do přímého slunce může těžce poškodit sítnice a způsobit slepotu. Manekův zrak je však v rozporu s tímto tvrzením v naprostém pořádku. Aby dokázal, že mluví pravdu, přijal Hirachand nabídku Národního úřadu pro letectví a vesmír (National Aeronautics and Space Administration, NASA) a podrobil se 411 dní trvajícímu půstu pod lékařským dohledem v americkém výzkumném centru. Vědci museli nakonec potvrdit, že Manek po celou dobu nic nejedl a pil pouze vodu. Experti z NASA na jeho počest dokonce zavedli nový termín - "HRM fenomén".

Hira Ratan Manek má dokonce vlastní webové stránky, kde se snaží lidem předat své zkušenosti.

https://solarhealing.com/

Úvodní slovo jeho oficiální stránky přeložil OSUD.cz, kde se píše:

Sluneční ozdravné centrum se zaměřuje na pomoc lidstvu získat lepší pochopení toho, jak lze použít slunce pro léčbu mysli, těla a ducha, jako bylo demonstrováno. Hira Ratan Manek, který, v důsledku zírání do slunce získal lepší fyzické, duševní, emocionální a spirituální zdraví.

Hira Ratan Manek (HRM), mimo jiných, dokázal, že člověk může žít jen o sluneční energii velmi dlouhou dobu, aniž by cokoliv jedl. To se stalo známým jako fenomén HRM. Tato metodu je používána pro léčbu všech druhů psychosomatických, duševních a fyzických nemocí, stejně jako pro zlepšení paměti a duševní síly pomocí slunečního světla. Člověk se může zbavit jakéhokoliv druhu psychologických problémů a získat důvěru čelit jakýmkoliv problémům v životě a může překonat jakýkoliv druh strachu, včetně strachu ze smrti, do 3 měsíců poté, co začne tuto metodu praktikovat. V důsledku bude člověk osvobozen od duševních poruch a strachu, což bude mít za následek dokonalou rovnováhu mysli. Pokud člověk pokračuje v aplikaci řádné praktiky zírání do slunce po 6 měsíců, osvobodí se od psychických nemocí. Navíc, po 9 měsících, může nakonec vyhrát nad hladem, který poté sám zmizí.

To je přímá, přesto účinná metoda založená na sluneční energii, která umožňuje, aby se člověk zharmonizoval a znovu nabil tělo životní energií, a také to velmi snadno vyvolá neomezenou moc mysli. Navíc to člověku umožní se snadno osvobodit od trojitého utrpení lidstva, jako duševní nemoci, fyzické nemoci a spirituální ignorance.

Zveme vás prozkoumat a posílit se učením HRM ohledně toho, jak vás slunce může vyléčit!

 

Proces zírání do slunce

Máme ve svém těle super počítač, který nám byl dán přírodou, kterým je náš mozek. HRM (Hira Ratan Manek) to nazývá "mozkotor". Mozek je výkonnější, než většina vyspělých super počítačů. Každičká lidská bytost je přírodou obdařena bezpočtem nadání a nekonečnou zděděnou mocí. Jednotlivci by se nikdy neměli podceňovat. Všichni jsou obdařeni. Pokud tuto moc využijeme, můžeme se dostat na vysokou úroveň. Bohužel tyto nekonečné zděděné schopnosti jsou naprogramovány v té části mozku, která z velké části spí a není využívána. Dokonce i lékařská věda souhlasí, že stěží využíváme mozek na 5-7% -- nejchytřejší lidé, jako Albert Einstein, měli využívat pouze asi 32% svého mozku.

Pokud můžeme aktivovat lidský mozek a probudit tyto nekonečné nám vlastní schopnosti, pak se můžeme povznést na vyšší úrovně. Můžeme dosáhnout, cokoliv chceme. Abychom provozovali mozek efektivně, musí být aktivován. Protože je to holistická entita, potřebuje holistické napájení. Sluneční energie je zdroj, který napájí mozek, který může vstupovat a odcházet z lidského těla nebo mozku pouze přes jeden orgán, kterým je lidské oko. Oči jsou vstupními dveřmi sluneční energie do lidského mozku. Jsou známy také jako okno do duše. Nedávný výzkum zjistil, že naše oči mají mnoho funkcí, než jen vidění. A o funkci oka je odhalováno stále více informací. Oči jsou komplexní orgány a mají 5 miliard částí, mnohem více než kosmická loď, která má asi 6-7 milionů částí. Na tom můžete vidět obrovskou schopnost lidského oka.

HRM tvrdí, že duha je v oku, ne na obloze. Sedm barev slunce je pouhý odraz toho, co je v oku. Můžeme vytvořit duhu kdykoliv chceme - jít do zahrady, pozorovat pod zdrojem tekoucí vody, jak slunce stoupá. Pak uvidíte duhu. Oko je dokonalým nástrojem pro získávání všech barev duhy. Protože oči jsou choulostivými částmi těla, musíme je používat takovým způsobem, aby sloužily našim účelům, aniž by byly poškozeny. Současná učení a myšlenky, jako nedívat se do slunce vůbec - poškodíte si zrak; nikdy nevycházejte na slunce, protože dostanete rakovinu; způsobují bezpočet nepotřebné hysterie a paranoie. Čím více jste vzdáleni přírodě, tím více existuje důvod pro nemoc, a budete automaticky podporovat globální korporace. Existují jisté blbuvzdorné způsoby, jak mít prospěch z přírody, aniž byste se vystavovali jejím neblahým účinkům. Je to také tak intuitivní, jako to, že když se stahují mraky, budeme mít špatnou náladu. Když vidíme slunce, cítíme se nabiti.

 

Dimbesvara Basumatary

Pro absolventa školy v Balimari se sledování Slunce na naší obloze stalo přímo vášní. "Je pro mne něco jako pudink. "Dokážu čtyři dny nic nejíst a nemám hlad ani žízeň," prohlásil čtyřiadvacetiletý Dimbesvara Basumatary ze státu Ásám v severovýchodní Indii.

Jak chutná Slunce?
Místo úst používají oči a místo jídla sluneční paprsky. Zatímco jiní by při delším pozorování naší životodárné hvězdy oslepli, někteří Indové se vyzařující energií živí. Zda a jak je to vůbec možné, to právě zkoumá americká kosmická agentura NASA. Obejdeme se v budoucnosti bez potravin?

Pro absolventa školy v Balimari se sledování Slunce na naší obloze stalo přímo vášní. "Je pro mne něco jako pudink. "Dokážu čtyři dny nic nejíst a nemám hlad ani žízeň," prohlásil čtyřiadvacetiletý Dimbesvara Basumatary ze státu Ásám v severovýchodní Indii.

Člověk, který se dívá do paprsků naší hvězdy déle než půldruhé minuty, riskuje těžké poškození sítnice nebo slepotu. Basumatary pozoruje náš zdroj tepla od svítání do soumraku již pět let a zatím mu to žádné vážné problémy nezpůsobilo. Potvrdil to i hlavní oftalmolog První ásámské oční kliniky Šankardéva Netralaji, podle kterého je student obdařen dobrou citlivostí na barvy. Dimbesvara předvádí své schopnosti před diváky po celé své zemi. Byl rovněž filmován ásámskou televizí a usiluje o zařazení do Guinnessovy Knihy rekordů.


 

Jak je to ve skutečnosti:

Pokud se vám zdají slova o podivných Indech jako fantastická povídka, mohu vás ujistit, že je to realita. Manek a Basumatary nejsou jediní lidé na světě, kteří se dívají do slunce a mají z něj užitek. I v české republice se už našli lidé, kteří prováděli pokusy se sledováním slunce s úžasnými výsledky. Slyšela jsem o pánovi, který vzal sledování slunce smrtelně vážně a rozhodl se, že přejde pouze na jeho pohon. Jak to dopadlo?

Údajně se mu skutečně po dlouhé době podařilo přejít na sluneční svit, aniž by potřeboval jíst. Pil jen vodu. Jeho snaha však ztroskotala na zdánlivě banální maličkosti. V dnešní době moderního člověka je veliký problém zůstávat venku a sledovat slunce dostatečně dlouho.

Pro začátečníky se uvádí sledovat slunce hodinu po východu a hodinu před západem slunce. Necvičené oko by totiž v jinou dobu mohlo být podrážděné intenzitou slunečního svitu. K poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá dočasně na čočce flek, přes který jde špatně vidět. Tento flek se vytvoří i při doporučeném sledování, o kterém se samozřejmě ještě dočtete, ale zmizí během pár minut, nebo hodin. (Pokud ale nedodržíte začátečnický postup a přeženete sledování slunce, případně to budete zkoušet v pravé poledne, flek vám může zmizet až za několik dní. - Toto samozřejmě v žádném případě nedoporučuji!)

Pokud ale někdo žije ze slunce a sleduje ho během dne minimálně dvě hodiny, počítá dopředu s tím, že slunce tu bude. Nejsme ale v Indii. Slunce tu nepraží celý den a někdy je i dlouhou dobu zataženo. Když se nemůžete do slunce dívat, přejdete znovu k jídlu. I když slunce je venku dost, mnohokrát člověk ranní sledování slunce zaspí, nebo ho během dne zanedbá a nestihne. Čili tento pokus zkrátka ztroskotal na faktu, že jsme moderně žijící lidé a sledovat slunce každý den dostatečně dlouho je náročný úkon. - Ne ale nemožný.

 

Nejhorší lži o slunci:

Když jsem byla malá, dívala jsem se intuitivně do slunce, stejně tak jako jsem věděla, že žiji uvnitř duté země a ne naopak, jak mě to později přeučili ve škole. Když jsem byla hodně malá, jedno ráno jsem sledovala slunce po cestě do školky. Co mi nikdy nezmizí z paměti je věta: ,,Nedívej se do něho, oslepneš!!"

Přátelé, kdyby tohle byla pravda, tak už nemám oči. Sledování slunce nemůže nikdy poškodit lidské oko, ba právě naopak, lidské oko slunce velmi potřebuje.

 

Učili nás ve škole, že slunce je žhavá hvězda. Ve skutečnosti, když vezmeme v úvahu dutou zemi, je slunce rezonátor, který vyzařuje fotony. Jeho povrch není horký, ale právě naopak: Má -273°C, je tedy zmrzlé.

Hřeje až při kontaktu se vzduchem a určitými energiemi. Proto ve vakuu slunce nehřeje, protože fotony se nemají jak aktivovat.

Pálí nás pouze aktivované fotony, ne slunce. Věřit tomu samozřejmě nemusíte, ale toto základní vědění je dobré znát, pokud se rozhodnete sluncem léčit.

 

Systém nás učí se proti slunci chránit, protože je horké, nebezpečné, můžeme z něj oslepnout, tak jako všechny ty krávy a ovce tam, kde je údajně ozonová díra. (Viděli jste někdy ovci oslepnutou sluncem? Větší blbost nás opravdu učit nemohli, stejně tak, jako že v ozonu je díra, nebo že je globální oteplování. Masáž absolutními nesmysly, kterými nás školy, elity, věTci a média krmí, je naprosto neuvěřitelná.)

 

Prodávají se vysoce nebezpečné a chemické přípravky proti slunci, které nás mají před tím hrozným žhnoucím gigantem ochránit. Že způsobují rakovinu a že jsou v nich nanočástice vám raději neřekli. Možná proto jsou tak strašně drahé. Kdyby všichni lidé používali olivový a kokosový olej, spousta lidí by z našich nemocí totiž neměla penízky a to je pro systém samozřejmě nežádoucí.

 

Nosit sluneční brýle je prý zdravé a navíc je to ,,in". Proto všichni mají černé monokly přes celý obličej a cítí se jako ,,veliké hvězdy". Že si tím blokují léčivé slunce a že navíc vypadají (s prominutím) jako mouchy, nevědí. - Nebo to zkrátka nechtějí vidět?

 

V další části si povíme více o slunci, fotonech a praktickém využití nových vědomostí. Pryč s mýty a výmysly o tom, jak je slunce strašně nebezpečné.


 

Proč nám neřekli pravdu:

Jistě si každý trošku rozumný jedinec umí domyslet, proč nás systém učí, že se musíme před sluncem chránit, mazat, zakrývat a nedívat se na něj.

Kdo je odtržený od své přirozenosti, ten je nemocný. Slunce patří k naší základní přirozené životní potřebě a proto nevědomost o jeho skutečných vlastnostech je pro nás velmi nebezpečná, škodlivá a způsobuje nám mnoho problémů a nemocí.

Čím více máme problémů a nemocí, tím více peněz vložíme do zdravotnictví a pomůcek pro ochranu proti slunci. - Jsou v tom peníze a cílená genocida. Nic víc za tím hledat nemusíte.

 

Co je to slunce:

Že je slunce rezonátor už víte z předchozího článku. Trošku to rozvineme.

Slunce vysílá fotony. Je jich nekonečně mnoho, nelze změřit, jak moc jich slunce vysílá. Miliony? Miliardy? Biliardy? Mnohem, mnohem více.

Fotony jsou aktivovány kontaktem se vzduchem a energiemi, které se nachází přirozeně v našem okolí. Potom začínají hřát.

Foton je velmi léčivý, obsahuje obrovské množství dat, která jsou velmi důležitá pro naše zdraví.

Data ve fotonech obsahují něco, co se nedá nahradit, co nám dá jedině slunce.

Vytvořila jsem velmi jednoduchý nákres, kde je polopaticky vyjádřeno, kolik dat obsahuje jediný foton.

Popis: https://imageproxy.jxs.cz/~nd04/jxs/cz~/340/755/2f8592b7c0_74828434_o2.jpg

Co obsahují data ve fotonech a jak do nás vnikají:

Data z fotonů, které přijdou do styku s naší kůží (Naše kůže vstřebává svit nejen hnědnutím, ale také přijímá data.), zásobí tělo potřebnými vitamíny. Například vitamín D se nedá nijak jinak vyrobit, než přes kontakt kůže se slunečním svitem. (O vznikání vitamínu D a jeho úkolu v našem organismu se můžete opět dočíst ve Wiki - ZDE) Chcete-li být zdraví, opalujte se.

V těchto datech jsou obsaženy také všechny důležité ,,pokyny" pro náš mozek, jak správně má fungovat lidské tělo.

POZOR: Fotony, které vniknou do těla přes kůži, nám dají vitamíny, ale data o správné funkci lidského těla se musí dostat k mozku. Jediná cesta, jak vnikne foton do mozku je přes OČNÍ SÍTNICI, proto je tak moc důležité NENOSIT sluneční brýle a SLEDOVAT SLUNCE tak často, jak jen je to možné.

 

Fotony řeknou mozku jak a co je třeba v těle opravit, abychom byli zdraví. Je to univerzální léčba na vše, nepotřebujete prášky, ani brýle.

 

Foton v mozku má další funkci, velmi významnou a nanejvýš důležitou pro nás všechny. A to je jeho schopnost aktivovat naše zakrnělá mozková centra a schopnosti. Pravidelné sledování slunce má proto obrovský vliv na naše mentální schopnosti a vědomosti. Pro duchovně založené lidi je toto klíčově důležité!

Pravidelné sledování do slunce u vás může vyvolat dočasnou jasnozřivost, pokud budete pokračovat dlouhodobě, potom vám tato schopnost zůstane. Již jsem obdržela veké množství nadšených reakcí čtenářů, kteří popisují své zážitky po dívání se do slunce.

Otevření schopnosti vidět energie je však pouze začátek a vrchol ledovce.

 

https://karolinaloskotova.blog.cz/1104/1-lecivy-potencial-slunce

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com