odpovědi 2015 C

26.09.2015 13:23
Šárka
Ahoj lidi, potřebovala bych si něco ujasnit, tak kdyby někdo náhodou věděl. Na přednáškách bylo řečeno, že člověk se často inkarnuje zpět, nebo poblíž své rodiny, okolí Země. Vím, že to tak asi není vždy, že nyní žiju v Čechách, ale okolo 16. Století jsem žila nebo spíše živořila ve Švýcarských Alpách. Ale pokud se nebudeme bavit v horizontu padesáti životů, nýbrž například dvou nebo tří životů, je tady veliká pravděpodobnost, že si v příští inkarnaci opět zvolím místo a jméno svého nynějšího života. Je to až potud dobře? No a nyní se dostávám k otázce. Když Ivanka říká, že planeta již proletěla do 5D, lidé, kteří již teď žijí v pokoře, se v příští inkarnaci opět narodí sem. Ale lidé, kteří žijí ve 3D se narodí jinam na jinou planetu, která rezonuje s jejich odpory, s jejich smýšlením. Je to tedy úplně jiná planeta, kde se tedy vlastně člověk narodí do úplně jiného prostředí než dosud? A bude to stále podobou člověk nebo to bude na planetu Zemi, ale v jiné vibrační vrstvě? Abych to trochu vysvětlila. Můj syn vidí jakési stíny, či obrysy jiných bytostí. Je to asi, jakoby vedle vás žila další rodina, svým vlastním životem, jenom my je nevidíme a necítíme, jen někdo. Anebo, jako když zde pobíhají Andělé, či jiné bytosti a my je nevidíme. Tudíž jsou také na planetě Zemi, ale v jiné vibrační vrstvě? Jejda. Vyznáte se v tom ještě někdo? Já jo, protože vím, co chci říct, ale nevím, zda jsem to moc nezamotala.
Šárko, teď je speciální doba. My se tady pohybujeme jako vědomí hmoty. Stovky milióny let, ještě nikdy jsme z té naši planety nevypadli. Teď je poprvé v historii této planety, období, kdy proletěla do 5D vibrace, a protože my nemáme jenom šestou, sedmou čakru, my jich máme třináct, které se ještě pohybují v té vyšší, páté dimenzi, kdy ještě se budeme pohybovat a inkarnovat do hmoty, ale tu už bude vědomé Božství. Bez negativních emocí, protože tady na této planetě, do této doby vládla hmota, házeli naše těla negativní emoce, my jsme je jako Božské vědomí měli za své a tím jsme si připadali jako hmota. Teď to nebude. Ale každá planeta má svou tak zvanou oblast stínů. To je ten pod svět. Protože když jste tady v minulosti zemřeli, odložili jste své tělo, tak jste neodešli z planety pryč. Vy jste tady zůstali hezky přišití, v tom pod světě, tam jste si žili dál a tam jsou zase jiné úkoly, které tam jsou. Je tam také takový rodinný život, ale bez hmotných těl, a čeká se na další inkarnaci, na další obleček, který zase umenší o nějaký kousíček další odpory. Mnoho lidí, poprvé v této historii si dožívá období, kdy si obléká poslední oblečky. Kde zažijí tak zvané osvícení, neboť jim končí období odporu a v tomto posledním oblečku zažijí mystickou smrt, kdy jim zemře EGO. A zjistí, že všechno byla projekce. Že neexistuje ani Nebe ani Peklo. Peklo je to tu to špatné, Nebe to dobré, a že vlastně ten Božský pocit, že vám je velmi dobře, je jenom ten, že jdete v těle, kdy to tělo nekřičí a neodporuje. Je vám božsky. To je království Nebeské na Zemi. Tohle je stav, o kterém mluvil Ježíš Kristus. Samozřejmě tato planeta, když má vyšší vibrace, tak i ten pod svět má teď vyšší vibrace. To znamená, že lidé, kteří teď umírají a ještě nemají vysoké číslo svých oblečku na sobě navlečené, tak se strhává po úmrtí tato vibrační zóna na planetu za námi. Oni se přemístí a bude to jiná planeta, ale budou tam zase takto vypadat jako lidé. Jenom budou jiná města, jiné krajiny. Ono se totiž teď bude měnit i naše planeta, protože tím, jak se vibračně zvýšila, tak se oteplila a otepluje se, to znamená, že tektonické desky na sebe tlačí a budou erupce, budou tsunami, někde se vyvalí sopky, někde se zase něco propadne. Už to teď samozřejmě běží. Zvedají se hladiny moří, takže i ta naše planeta bude za nějaký čas vypadat zeměpisně úplně jinak, než vypadala dosud. Ale tyto změny by měly probíhat asi
pomaleji. Už se i malino asi natáčí, protože jsou místa, třeba na Floridě, kde nikdy nebylo v noci chladno a teď je tam třeba 8°, což je úplně nemyslitelné. Stovky let je tam pořád stejné počasí a najednou je tam takovéto počasí. A zase u nás je teplá zima. V Čechách je to úplně jiná teplá a a suchá zima, než na jakou jsme byli celá léta zvyklí. Lidé, kteří teď proletěli a patří k vám, když vy jste matka, která dokáže poslouchat mé přednášky a má své dítě, které je zase o hladinu vyšší, tak je jasné, nám se totiž mění i oči. Jestliže jsme se dopracovali Božství, Duch vládne hmotě, tak už i vidíme v jisté míře i pod světy. Může se stát, že váš syn vidí ten život v tom pod světě. Ale na tom nezáleží, důležité je, že se nebojí, že si nepěstuje odpory. Dřív, když se stávalo ve 3D světě, a to bude potom na té planetě za námi, že ti lidé, když zahlédli, co se třeba může stát i v nočních chvílích, kdy to zahlédne spící jednotka, protože vy i všechny projekce vizí a věcí máte v DNA. Cokoliv v životě zažijete, máte zaznamenáno v DNA. Každý poryv vědomí. Když o něčem nemáte vědět, nedozvíte se to, když se to máte dozvědět, dozvíte se to. Protože je to zapotřebí a vy jste jako bytost pokračovala s těmito informacemi. Je to úplně přesně stejné, jako když se vyvíjí tělo člověka. Vy jste vlastně porození. Uvědomte si, že matka, je matka planeta. A kdysi dávno, před stovkami milióny let, byla oplodněná vědomím. To vědomí tu bylo vždycky, akorát se vytvořila ta Matka, to znamená, že Otec oplodnil matku, a teď milióny let, jste se pohybovali jako Duše. To znamená, jako nenaplněný duch Otec, tvořený Matkou a dnes poprvé nás ta Matka porodí. Je to obrovský historický okamžik, pro naši zem a je super, že teď tady zrovna můžeme v této době žít. Ta doba je obtížná, ale krásná.
Radka
Milí přátelé, právě čtu Komunikace se Sethem, od J. Roberts, moc se mi líbí, i otevírá další obzory. Jak tato kniha na vás působila?
Ano, Radko, tato kniha je velmi krásná v angličtině, je to asi pět nebo šest dílů, kniha, která vyšla na popud Dobry Bednářové, je souborem těchto pěti knih. Oni z toho udělali jen jednu knihu, což je velmi škoda, ale aspoň, díky za to, co se tady teď udělalo v této oblasti. Nic méně, kniha je velmi krásná, jsou tam pohledy vyšších dimenzí, což je fajn, ale upozorňuji vás na jednu věc. I ten Seth, který tam mluví a vysvětluje, si musel prožít a rád si je prožil. On to tam vypráví, všechny jednotlivé inkarnace, které tady musel žít, to znamená, do toho posledního oblečku, který tady na sebe nasadil. A bylo by dobré vědět, že vy vždy tu nejlepší praxi máte v běžném životě, který žijete. A v tom přijetí, pokoře ve spokojenosti. Takže já spíše nedoporučuji se moc vyklánět do velikánských zvědavostí, co, kde, kdy, jak je, protože vy nemusíte nikdy splňovat tyto věci. Každá bytost, která tady pro něco slouží, je potom umístěná jiným Božským vědomím do jiné funkce. A to nemůže obsáhnout ni jedna kniha. Ten vesmír je tak obrovský. Berte to skutečně jenom jako zajímavost, jako věc, která vás nějakým smyslem obohatí, ale neopírejte se moc o to, jako o berličku, že to tak je. Protože vaše cesta může směřovat jinam a můžete tady být z úplně jiných důvodů. Mít jiný úkol. Každá dimenze má své jiné úkoly, a čím vyšší dimenze, tím míň je hmotná, protože tam je zase vyšší vibrace, která dělá řidší a řidší prostředí. To znamená, že hmota se vlastně nakonec, dá se říct, úplně nevypaří, ale zmizí, z takového toho pocitu nebo pocitu, který známe. Ale to se všechno, všichni dozvíme. V této chvíli my se vidíme, tak jak se vidíme, ale vyšší dimenze nás vidí úplně jinak. A je to tak správné, protože vy přerostete do jiného úhlu pohledu a pak samozřejmě soucítíte s těmi, se kterými jste kdysi žili.
Marcela
Třeba je má otázka i v hlavě jiných. Ještě bych prosím, potřebovala nějak dovysvětlit, a to rozdíl, mezi kritikou a posuzováním a pouhým konstatováním věci. Je tam samozřejmě rozdíl, možná v konstruktivnosti a opakem destrukce. Mám na pětce kritiku a dcera tam má špatnou štítnou žlázu a pracuje na tom. A ještě pěkně prosím, Duše si vybere úkoly, aby se dostala z duality,? Na čakrách, které neumí, ale protože je vše dané, má tam tedy i to, že to zvládne? Během silného sedmiletého učení, bylo pro mě zkoušky těžké, abych přežila. Musela jsem ovládnout zcela myšlení. Nevěřila jsem, že to skončí. Propadala jsem zoufalství a pak přišla Ivanka a puzzle zapadaly a dnes se mi dějí zázraky. To, co Ivanka říká, zažívám jako živoucí učení a sama za sebe potvrzuji pravdivost všeho. Věci se bez odporu řeší samy za sebe. Stačí odstoupit. Celý život jsem tlačila. Jaká obrovská nevýslovná úleva, že už nemusím. A jaké štěstí, že zrovna do Česka přišel učitel, aby nás vyvedl a osvobodil a řekl, jak na to. Ivanko, díky za svobodu.
Jéé, Marcelo děkuji. Jenom chci podotknout, a to vy už všichni víte, že když je jedna jediná hmota a jeden, jediný Bůh, tak i vy v sobě máte v DNA, informaci, která je tím kousíčkem hmoty v Ivance, ale ona je i vaše. Je to jako, kdybyste viděla veliké tělo člověka a řekla jste si, že na levo od pupíku, má čtrnáctá buňka v DNA poprvé informaci nových sdělení. Ono je to celého těla. Blok v komunikaci může být i ten a to vy víte, že něco nechceme slyšet, protože komunikační sféra je nejenom výchozí z člověka, ale i příchozí. Já můžu jenom mluvit o věcech, ale nesmím cítit niterný tlak. Ten niterný tlak, kdy chcete do toho člověka se opřít, i když to navenek vypadá klidně, tak ten je pořád ještě z nezralostí. Ale já podle té otázky zřejmě budu předpokládat, že jste nebyla na ústeckých přednáškách, protože tam už jsem o tom mluvila, je to nastaveno až na podzim, ale protože vy jste skupina, která už má hodně naposloucháno, hodně jste toho slyšeli, takže já vám řeknu pravdu. Ano, vy už to vyciťujete. Máte skutečně počet životů a v každém tom vašem těle hmoty, je daný program DNA a umenšení vašich odporů všech vašich reakcí. To znamená, že když máme každý stejná pravidla, tak i těch ostatních lidí. Co vy uděláte druhým a vy to musíte udělat. Dělá to tělo, robot a vy jako Bůh jenom pozorujete a řadíte si zkušenosti, které si pamatujete. Nejste proto nikdy hříšní. Vy zkrátka nemáte žádnou chybu. Proto se mluví o dědičném hříchu, protože vy dědíte jenom v DNA kabát z hmoty. Ale nejste to vy. Až jednoho dne si obléknete poslední kabátek, a uprostřed toho dění, toho života, toho posledního kabátu je odpor nula. Konečný odpor, kdy zjistíte, že neste hmotou. Takže vy jste měla v DNA, že dostanete info. Vy jste měla v DNA, kterou čakru ještě v posledních odporech budete odžívat. A co si ještě vyřešíte a jaké poslední platby, a na které čakře se budou odehrávat. Ono je to všechno hotové. Procházíte hotovým děním vašeho těla, které je nastavené kvůli tomu, že jste tyto podnět chtěli zažívat. Abyste si jenom prohlédli a věděli, že už umíte jako Duch ovládnout hmotu těla svým silným vědomím. Lidé, kteří nevědí, že jsou hmotou, pak dostávají pro vás jiný význam. Původně byste si mysleli obrovsky špatné věci, zjistíte, že oni za to nemohou. Oni to pouze předvádějí. Tohleto je pravda světa. Je to šokující, on Ježíš říkal, že: až jednou člověk prohlédne, zjistí, že uvidí obrovskou mrtvolu“. A on tou mrtvolou není. Je vším, co oživuje tuto hmotu, protože je tou čistotou, která je nalitá v každém člověku, který se zdá býti člověkem, ale je to Bohem.
Andrea
Chtěla bych vás požádat o jakoukoliv informaci ke dvěma tématům, kterými se momentálně zabývám. Zaprvé pracuji v přímé péči s lidmi, s chronicky duševním onemocněním, schizofrenie. Až nedávno jsem v přednáškách zaslechla pár informací, ohledně této nemoci. A že jim v podstatě v této nemoci, není pomoci. Jak teda s nimi pracovat? Někdy je to síla v praxi s nimi, ale nemám z nich strach ani odsudku vůči nim. Hodně je zklidňuji, povídáme si, respektuji jejich osud. Co víc můžu dělat? Děkuji za odpověď, případně zkušenosti.
Děláte to dobře. Zaprvé, že se jich nebojíte. Zadruhé, že je neodsuzujete. Protože jejich Satan neboli hmotné tělo, hmota, ve které jsou, to ví. Existuje pouze jedna hmota, je to planeta, to jsou všechna těla hmotná, lidská samozřejmě, o těch se bavit nebudeme a je tam jeden Bůh. To znamená, že jestliže vy jste člověk, který je chce vyslechnout, neodsuzuje je za jakýkoliv čin, ví, že to museli udělat, že to je jejich osud, že to prožívají, tak se ani skutečně bát nemusíte, protože on vás nenapadne. Tito lidé si prožívají své minulostní odpory minulých těl, kde někde na někoho útočili. Někomu ubližovali. A tyto obrovské výboje, a vezměte si, v minulém století a ještě o století předem, byly odehrávány obrovské války a kruté věci, které se dnes splácejí. I proto, že to jde ze života do života. Takže tyto křeče se musí objevit v těch lidských schránkách. Existují šance, ale to je pouze v zasahování, kdy tady tyto schizofrenní stavy vycházejí z bílé magie. Z černé není šance se dostat, protože tam je ještě nesplaceno mnoho a ten člověk si to musí protrpět. On musí tak obrovsky protrpět věci, aby je příště nedělal.
Mám diagnostikované autoimunitní onemocnění štítné žlázy. Opět znám z přednášek, že se nemoc týká komunikace. Momentálně jsem ve fázi, kdy jsem nemoc naprosto přijmula. Před pár lety jsem přestala užívat léky a lékařka mi řekla, že riskuji. Že si bez podpůrné léčby štítnou žlázu úplně odrovnám. Pokaždé, když jsem léky začala znovu užívat, udělalo se mi špatně a přidaly se vedlejší účinky. Fyzicky i psychicky se cítím dobře, jen nad ránem cítím škubání v místě štítné žlázy a vteřinově mě popadne panika, zda dělám dobře, že si ji léčím pouze přijetím. V tomto případě bych byla moc vděčná, za jakékoliv info, co mi tato nemoc chce přesně říct a na čem je třeba ještě pracovat a co umět přijmout.
Andreo, když je to autoimunitní onemocnění, tam někde musela proběhnout vaše sebekritika v minulosti. Anebo pocity, že jste kritizovaná někým, ale tomu člověku jste to neměla za zlé. To mohli být rodiče, nebo někdo ve škole, nebo kamarádi. Kdy jste vlastě považovala tu jejich kritiku za opodstatněnou a cítila jste se jakoby terčem. Všechno, co je směřováno k sobě, je samozřejmě „auto“ Tady je to přesně vyznačené, protože to, co děláme, tak to se odehrává v tom organismu. Hlídejte si to. Nechte si vždy za nějaký čas udělat odběry, abyste viděla, co se tam děje. Tím se zklidníte a nemusíte ráno mít psychické křeče nebo leky, když se tam začne něco dít. Existují i byliny, které umí jenom podepřít tu štítnou žlázu. Možná, že byste mohla kontaktovat paní Majku Bílkovou, ona by vám možná poradila, na štítnou žlázu. Třeba jenom na kůži bylinný preparát, krémiček, který se namaže jen na krk, anebo někde dejme tomu do vlasů, ony existují i takové preparáty, které jsou hodně čisté, jsou BIO a alespoň malinkým přínosem si může člověk pomoci. Ale pokračujte v tom a hlídejte si to. Tím, jak si budete doplňovat Božství, tak by se mohlo skutečně úplně narovnat.
Eva
Miláčkové, mám dotaz. Už teď se tady směju jako cvok. Základní přednášky od Ivanky mám naposlouchané. Posléze jsem poprosila Danečka o přeposlání dalších nahrávek. Přišlo mi k dnešnímu dni 42 nahrávek, a to nepočítám do toho ty základní. Za 39 dnů, jsem z těch 42 nahrávek dnes, doposlouchala zatím první. Není to tím že, bych neměla čas, ale já vždy u toho usnu. No alespoň jsem se u toho vždy hezky prospala. A teď má otázka. Co mi je tím naznačeno, naučit se trpělivosti? Nebo pak mě ještě napadá, že třeba ještě nejsem připravená dostat informace, které jsou na té 42 nahrávce a nejvtipnější odpověď, která mě napadla je, že můj bod je ještě hodně daleko. Díky za každý názor, snad mi někdo poradí, proč mu tu u poslechu spavou nemoc. Jinak podotýkám, že jsem vždy ráda spala, protože jsem měla sny, které jsem si pamatovala a pak přišlo dlouhé období nespavosti a únavy. A teď jsem zase jako medvěd, při zimním spánku.
Evi, to je hezké. Tam může být více věcí. Nemusíte vůbec třeba ty přednášky potřebovat. Třeba už jste tak znalá, že to není možné. Anebo se čeká na čas, než něco prožijete. Než si něco vyzkoušíte, abyste třeba slyšela něco dál. To není na závadu, hlavně, když se vám dobře spí. Já si pamatuji, jednou mi můj italský zeť, když jsem četla dětem pohádky, ve veliké manželské posteli a teď se tam všichni začali slízat, dokonce i dospěláci, moje dcery a všichni byli na jedné hromadě a Paolo přišel poslední a všichni spali. A mnozí nerozuměli česky. A tak mi řekl, že bych měla číst pohádky na dobrou noc, protože, přesto že nezná češtinu, tak ten můj hlas tak uspává, je hladivý a mírný a intonuje, že se u něj dobře spí. Také jste mě pobavila. Perfektní. Hlavně, že je vám dobře. O to jde.
Jana
Ráda bych znala vaše názory a pohledy na techniku EFT. Pro ty co nevědí, o co jde. Klepe se na určité body na těle a při klepání se přijímají pocity a situace. Například, i přesto, že mám strach o děti, mám se ráda, přijímám se. Tato technika úžasně funguje. Mě by zajímalo, zda to patří, nebo nepatří do bílé magie. Na počátku mé cesty mi moc pomohla, a také jsem ji doporučovala lidem, aby si ji sami u některých situací dělali. Vzhledem k tomu, že pomáhá přijmout situace, a nepřeje si změnu do budoucnosti, tak si myslím, že by to nemusela být magie, doporučovat lidem, ať si ji sami využívají, když budou chtít.
Janičko, je to vlastně taková berlička. Je to to samé jako HO OPONOPONO, tam také. Ono to není špatné. Ale uvědomte si, že tady třeba u toho opakování, kde přijímám a miluji a odpouštím, když přijde nějaká dramatická situace, tak se opírám o něco a drmolím si něco, ale ono to může přijít nečekaně. Satan, vědom vašeho hmotného těla, je velice mazaný. Tady jde o jednu základní věc, kterou potřebujete pochopit. Že ono je jedno, vy máte nastavený program vašeho těla a o jaké odpory umenšíte, to už je dané a vůlí člověka, to nikdy nemůžete urychlit ani zpomalit. To znamená, že když já něco v minulosti neumím, a neumím zareagovat hned, dejme tomu odpustit, nebo nezlobit se, tak v okamžiku kdy na mě někdo vystartuje a já si tohle budu v duchu říkat, abych se nezazlobila, tak já si směruji pozornost někam jinam. Ale může se mi stát, že ten Satánek je opravdu mazaný a protože to potřebuje vyzkoušet, tak to na mě hodí někde nečekaně. A toto se mi také maličko zdá jako berlička. Když si někde poklepu a řeknu si k tomu něco, je to takové opěrné, trošinku. Není to závadné, ani HO OPONOPONO, ale přece jenom tam máte ještě rezervu, kdy vy máte vědět, nebo že už jste tak zdatní všichni, že vlastně víte, že cokoliv je ve vás v odporu, dějoucího se, tak to je hmota vašeho těla. A nejste to vy. Nepřivlastňovat si to. Nepokračovat. Nerozvíjet. A když už se to stane, tak si to nevyčítat. Protože vím, že ten prožitek je v tom těle zaznamenaný a já jsem to udělat musel. Ale
když už to vím o sobě, musíte vědět, že všichni máme stejné pravidla, tak vám to musel udělat vlastně i ten „protivník“ A tehdy už vám musí docvaknout, že by to mělo být jedno. Takže nejsem proti. Budiž tady jsou různé techniky, které tady teď byly nastavené, protože ta planeta se teď tak hýbe, a tak se vyvíjí a je to hodně dobře. Samozřejmě je to nastavené v její historii, že je teď asi hodně technik, které budou pomáhat a přes které se překlenete. U některých zůstanete déle, u některých málo. A přeskáčete přes ně až do odporu nula. Tak přeji hodně štěstí.
Simona.
Píšete tu o štítné žláze. Vzpomněla jsem si, jak mi kdysi jeden člověk řekl, abych se odstěhovala z Jižních Čech, kvůli Temelínu. Jak vnímáte tuto nastraženou bombu? Jde vůbec kvůli zdraví něco takového jednoduše přijmout? Teď nevím, co horší, zda toto, či chemtrails?
Simi, Simi, to jsou samé odpory. Strach je odpor. Proč se bát? Jestliže je všechno hotové, tak je hotové. Jestli Temelín bouchne nebo nebouchne a navíc tohle je obrovsky jištěné a myslím si, že to je mnohem lepší a čistější než jakékoliv jiné zdroje. Ony se samozřejmě najdou jiné zdroje energie, které nám budou sloužit v budoucnosti. Ale přemýšlet o takovýchto věcech. Dříve se lidé báli všeho, a proto se také kolem vás točili lidé, kteří dělali bububu, a do dneška to dělají a bojí se úplně všeho. Chemtrails, na nich jsou také nejhorší ty zastrašovací věci. Nemá smysl se jich bát. Já jsem o tom mluvila, je to asi dva roky, myslím v Brně. Uvědomte si, že jestliže vy se budete bát, tak vaše buňky se budou od sebe oddělovat. Nebudou si pomáhat. Protože se budou bát jedna druhé. To znamená, že vás porazí třeba jenom informace o tom, že to je, a že se budete bát. Je blbost teď přemýšlet nad tím, jestli nade mnou něco poletí a bude mě práškovat, anebo nepráškovat a bude ze mě dělat nějaký terč něčeho, nebo nebude. To jsou nesmysly. Tohle je mnohem horší zatažení vás do nějakého odporu, než cokoliv jiného. Tyto věci pokud jsou dělané, až jsou, jsou nastavené v planetě, aby právě strhli veliké množství lidí pod egoismem jménem strach. Jsou naplánované i věci, o kterých vy ani nevíte. Právě proto, že teď se planeta čistí. A jedná se o to, abyste byli prozkoušeni z jakýchkoliv odporů, které máte nastaveny ve svých hmotných tělech. Takže Simi, zapomeň, na takové „krávoviny“. Je zbytečné o tom přemýšlet.
Alenka
Tak mě napadlo, jestli je vše jednota a jedno vědomí, proč mám řešit, jestli jsem ve 3D, 5D, nebo 6D, když je vše dobré. Nejsem náhodou šprt, když se snažím být lepší? Není zde přece jenom nebezpečí, že ti první budou posledními?
No jasně. Vždy jsem říkala lidem, že když se někdo bude bát, že se nedostane do 5D, tak se tam stoprocentně nedostane. A když bude někdo dělat „chyby“, bude vědět, že je v něčem nedokonalý a bude mu to jedno, jestli se to 5D dostane nebo nedostane, tak má obrovskou šanci, že tam už dávno je. Po vás Otec nechce, abyste byli dokonalí. V čemkoliv. Po vás chce, abyste přijímali život takový, jaký je. A právě, třeba i s tím, že se do 5D nedostanete. Zastavení je vlastně formou. Je to praxe 4D. To znamená, ony totiž samy ty odpory umřou. Hmota má svůj čas, do kdy dělá odpory. Je to přesně počet oblečků lidských těl, které si na sebe navlečete, abyste je umenšili do nuly. A to se stane jenom časem ve hmotě, ničím jiným. Chtěli jste to proto, aby ty vaše těla jako roboti dělali všechny odpory a vy jste sklízeli jenom vědomím zkušenosti. Takže vůlí člověka se to neděje. Je to vaší vůlí Boha. A navíc, skutečně máte být těmi posledními, abyste se moli stát těmi prvními. Alenko, výborně.
Eva
Obracím se na vás s prosbou. Momentálně procházím cestou silnějšího odporu a nevím už jak ho přijmout. Možná se to bude zdát divné, ale můj pocit uvnitř je tak silný, že až, a pravdu říkám se toužím se na každého dívat s láskou a přijímám každého takového jaký je. A vypínám hlavu, abych nehodnotila. A teď k věci. Poznala jsem jednoho chlapce, asi před dvěma lety a cítila jsem nepříjemný pocit s příjemným v oblasti nad břichem. Něco se mezi námi stalo. Když jsem měla v sobě alkohol. Jen mě políbil a já jsem se odtáhla, protože jsem to nechtěla. Děkuji alkoholu, už jsem ho raději vypustila. Stalo se to a nedá se to posunout dál. Odpouštím si to. Přijímám to. Ale když se mi ozve, nebo se podívám na jeho fotografii, tak cítím neuvěřitelný odpor. Už jsem mu i psala, omlouvala jsem se mu, že nevím proč, ale nedokážu si s ním upřímně psát. Stále mám pocit, že ode mě něco chce. Když pomyslím na někoho, kdo se mi líbí, další myšlenka přijde na něj a už jsem skončila. Stále cítím zlost a odpor, je to normální, když se až tak dá upnout na jednu situaci a nedokázat se od ní odpoutat? Ublížila jsem mu něčím? Jinak už nevím? Už i myšlenky kolem něj, jsem začala tvořit pěkné, přátelské, ale nic nepomáhá. Když si tím mám projít, tak vydržím, jen pokud tu dělám něco špatně, tak to napravím.
Evičko, nevím, zda jste slyšela ještě nějaké odpovědi před tím, protože tam jsem vysvětlovala, že když máme před sebou dejme tomu 500 životů, tak máme 500 schránek. Dnes máte, tělíčko Evička. Ale každé lidské tělo, ono je to i v těch nižších fázích, ale to tělo lidské je hmotné. Ale má v sobě své odpory už zabudované. Je to takový Emílek robůtek, který jede s tím vědomím tady po té planetě a dělá si odpory a přemlouvá to vědomí k tomu, že je hmotou. Právě těmi odpory. To vědomí mu dlouhé životy na to sedá, na lep. A už se samozřejmě vyučí. Takže ty poslední životy jsou ty odpory menší a menší, až v posledním životě, hmotném životě, zažijete nulu. Tak zvanou mystickou smrt. Jestliže vy už jste člověk, který má rád lidi a nesetkal se s takovýmto odporem. K tomuto člověku jste se zkrátka měla dostat proto, abyste to zažila. Projděte si to jenom. Nevyčítejte si to, že se to děje. Že ten odpor tam máte, protože ten odpor není váš. Ignorujte ho. Vy jste se tomu chlapci omluvila, protože to není ve vaší moci tohle zvládnout. Ale kdybyste si to vyčítala, tak už blokujete sama sebe a přidáváte si to. Ne. Ten, kdo odporuje, je tělo Eva a hází vám udičku, abyste si to vyčítala. Abyste považovala třeba tu situaci za špatnou. Nebo měla pocit, že jste špatná. Nebo se na sebe zlobila. Nebo je vám třeba líto, že nejste duchovně vyšší. Tam může být jakákoliv pastička na jakékoliv čakře. Když to zazní, tak to pozoruji, není to moje. A jednoho dne zjistíte, že už to s vámi nebude hýbat. Bude to nějaký čas trvat, ale i ten čas je nastavený ve vašem těle. Tady jde o to, abyste pochopila, že to nejste vy. A já si myslím, že už k tomu máte velmi blízko, protože vy víte, že se s tím nedá nic dělat. Vůli člověka nikdy, nic nebylo učiněno. V tom pocitu, v tom co my si představujeme. Jako Bůh, jste si tento obleček na sebe vzala, abyste si to jenom prožila. Takže tím projděte, vydržte, a nepřivlastňujte si nic špatného. My si totiž nemáme přivlastňovat ani ni špatného, ani dobrého. Nezapomeňte, že jsem vám říkala, že ať se vám něco povede, nebo ať něco zkazíme, nic není naše. Tak proč si přivlastňovat takovou věc. Děje se to. Pozorovat. Nechat to zahynout, ono to samo zajede na úbytě, když proti tomu nebudeme brojit. Přeji vám hodně štěstí, protože tohle je docela maturitní zkouška

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com