odpovědi 2015 D

26.09.2015 13:24
Otázka č. 45
Krásnou neděli. Poslouchám v každé volné chvilce, tělo reaguje, čakry vnímám, spustila se mi opravdu silná očista. Mrkám, smrkám, čistí se čelní dutiny. Znáte to někdo, s čím souvisí problémy v čelních dutinách? Měla jsem tam zánět někdy před deseti lety.
Víte, teď je velice dramatická doba pro všechny, protože každé tělo reaguje trošku jinak. Vy už víte, že DNA je vlastně chemie. Je to jako když do každé skleničky a ta sklenička představuje jedno lidské tělo, ve které je základ DNA, rodičů, psychika rodičů, navazuje psychika jednotlivců, tak jak reagují, ale uvědomte si, že vy to tělo, které jste si na sebe navlékli, ono to tělo samo mělo kdysi poryvy odporů a má je dodnes, pokud ještě nějaké zažíváte. Ale to dělá to tělo, vy s tím nesouvisíte. Čištění souvisí s tím, že zápisy všech pocitů, které jste kdy žili a které jste kdy odporovali, tak jste se vlastně pociťovali jakoby hmota, která vše vytváří, ale to dělá vaše tělo. Vaše vědomí je Božské a ono si to tělo na sebe navléklo jenom proto, aby si nabralo zkušenosti pozorovatele, který pozoruje dění a reakce, které tělo vydává a sklízí. To znamená, že jakékoliv čištění a je jedno, jaké se uděje, by vám mělo být „lhostejné“, jenom to nechat proběhnout, doladit, vzít si bylinky, klidně i antibiotika. Neřešit už, co, kdy, kde jste dělali. Nedávno jsem vysvětlovala jedné paní, která se mě dotazovala, že kdysi dávno, dejme tomu před deseti lety, jste nechali po sobě špinavou podlahu, to znamená odpor jakoby zkresleně řečeno, jenom jako příklad. Vy dnes po těch deseti letech tu podlahu v těch vzpomínkách nemůžete umýt, ale mžete využít zkušenosti té špinavé podlahy k tomu, abyste dnes tu špinavou podlahu po sobě nezanechali. Takže ona vlastně tam ta špinavá podlaha byla báječná, ona vás dnes naučila tu vaší reakci. A tohle je princip. Pokud pochopíte, že vše bylo dobré, jenom k nabrání zkušeností, tak to tělo se automaticky čistí. Je to platba, to vy víte, to znamená, že nebudu řešit ani z čeho to vychází, co to je. Pokud se to týká hlavy, mohou to být odpory, které jsou vysílány směrem do budoucnosti nebo komunikace, to také s dutinami souvisí. Ta hlava už je blízko komunikace, protože my se blížíme, každý jednotlivec, s komunikací s celkem. A jsou tam také obavy do budoucnosti, co
bude, jak bude. To je také nesmyslné a dělá to také hmota sama, v konečných fázích svého vývoje. Takže prosím vás, jenom se čistěte. Čistěte se rádi, protože kdybyste měli odpor k tomu jakýmkoliv způsobem, že se čistíte, pak si přidáváte další komplikace v budoucích chvílích vašich těl. Jenom to vyřešit. Není mi dobře, lehnu si, odpočinu si, dám si horký čaj. Nezáleží na tom, I kdyby třeba kdysi dávno jste měla zánět dutin a nelíbilo se vám to, tak i to může být dnes důvodem k opakovanému stavu, kdy opakujete proces, který vy jste kdysi odmítala. Přijímat, přijímat, přijímat. Jenom konat, to vědomí ukáže tělu, co má dělat, aby se napravilo. To stačí.
Otázka č. 46
Ahojky, tak nějak všemu rozumím, ale čemu nerozumím, jsou finanční problémy. Co mě mají naučit? Děkuji.
Finance samozřejmě souvisí s přežitím, to vy víte. Potřebujeme jíst, oblékat se, platit své účty. Je to vlastně symbolika jedince nebo buňky, kterého živí krev. A vy moc dobře víte, že každá buňka je oživovaná určitým množstvím krve. Ne každá buňka má stejný příliv krve. Ale pozice buňky v těle je nastavená v DNA, což je to samé v našem životě. Protože DNA patří planetě tak jako DNA člověka patří člověku a jsou v jeho těle malé buňky, tak na planetě jsme my v DNA buňkami planety, ale pouze v hmotné fázi. Uvědomte si, že vy jako vědomí Boha jste si tuto buňku Jitule, vybrala. To znamená, hmotné tělo jménem, pravděpodobně Jitka a ten osud je hotový, abyste zopakovala a umenšila odpory minulostní. Jestliže já v minulosti, v nějakém předcházejícím životě, mám odpor k tomu, že zrovna nemám peníze, tak se to bude opakovat. Mám odpor k tomu, co se děje v rodině z finančních důvodů, znovu se do toho dostanu. Mám odpor z lítosti, že mi někdo zemře, znovu v celém mém osudu se budou opakovat nečekaná úmrtí. Takže vy si vybíráte celý hotový osud hmotné schránky, která dostal jméno Jitka. A vy jen procházíte, abyste jestli už to dokážete respektovat, tak jak to je, jenom se v tom vnitřním klidu zařídíte potřebně, abyste samozřejmě v těch dramatických chvílích bez peněz přežila. To stačí. A samozřejmě musíte odolat i různým jiným věcem. V období nedostatku třeba přijde najednou šance, jak někoho podrazit nebo podvést. To jsou různé věci, které tady na nás čekají. Jestli toho využijete nebo přesto, že ty peníze nemáte, tak přesto jste čistá a charakterní a nefňukáte a nic vás neporazí. To je strašně důležité. Takže vy jdete cestou, kdy každé to tělo, které
na sebe navléknete po další inkarnaci má umenšování svých odporů a má je samo. A teď pozor. Tělo Jitka nejste vy. Vy mu vládnete, vy jako vědomí Boha mu máte rozkázat jako malému zvířátku, které učíte jako štěně například, že nesmí čurat někde. To znamená, teď se mu chce čurat, teď chce peníze…Takže vy mu musíte říct, ne teď na to nemám, tečka. Žádné fňukání, žádné lítosti. To je vaše pozice vědomí v tomto těle, a když se s tímto srovnáte, tak se po čase vše vyřeší, ale pozor, není to ve vaší vůli. To už je nastavené v osudu a je předpoklad, že to dokážete nebo, že to nedokážete. Takže vždy je dobře zachovat klid. Vy jako vědomí Boha víte, jaký ten osud je. Ale jako jméno a tělo si to nepamatujete. Takže nejmíň komplikací člověk udělá, když vždy zachová klid. Tedy nedělá odpory.
Otázka č. 47
Holky myslíte, teď mluvím třeba o mé mamince, že rakovina je nemoc dlouhodobého odporu? K tomu mě napadlo, může osoba ovlivnit vyléčení, nebo je to dané, že ji to vezme život?
Před chviličkou jsem zrovna vysvětlovala, že osud je nastavený a hotový. Pokud člověk onemocní, napřed jste se ptala, jestli je to nemoc dlouhodobého odporu, nemusí být, může to být krátkodobý, ale velmi silný poryv odporu nenávisti nebo zášti. A nemusí to být k člověku, může to být k situaci ve svém životě. Ale je to odpor zášti nebo nenávisti nebo také velice blízká emoce je třeba žárlivost k těmto pocitům. Nicméně v osudu je nastavené, jestli ten člověk pochopí, jestli se vyléčí nebo nevyléčí. Ale každopádně je dobré niterné odpory zlikvidovat. Je to nastavené i v DNA, jestli se potom té smrti ten člověk bojí nebo jestli se bojí léčení. Ale rozhodně vy, jako blízký člověk máte velikou šanci si vyzkoušet to zklidňování, tu pomoc a trpělivost vedle člověka, který je takto nemocný. Rozhodně uvidíte, že ten člověk bude vyhledávat i vaší blízkost na rozdíl od druhých lidí, kteří se nebudou chovat s lítostmi, s odpory nebo s nějakými strachy, protože vy ji budete ukazovat tu cestu toho klidu a normalizace. Člověk svou vůlí člověka tady nezmůže nikdy nic, ale vůlí Boha. A vůlí Boha jenom se dostanete k lidem, stavem bez odporování.
Otázka č. 48
Nevíte náhodou, jakou příčinu mají panické ataky?
Pamatujte si, pod panickou atakou je vždy strach někde v minulosti z něčeho. Je to obrovský úlek, obrovský odpor vyvinutý. Může být viděný třeba v dětství nebo i v minulosti, protože vy víte, že karmu si nesete z minulých odporů, protože těla navazují odpory, ale pozor, vše se ukončí vždy odložením těla a následně pokračuje vybráním podobných rodičů, podobných stavů, abychom pokračovali, takže vy se to vlastě znovu naučíte, ale už je nastaveno v osudu, jestli to dokážete zastavit nebo ne. Ale tady je veliký odpor k čemukoliv. Třeba dejme tomu, uvidíte v dětství nějakou agresivitu někde v okolí, nebo někde v rodině nebo v sousedství, to je jedno, nebo někde ve škole a dopadne to třeba nějak dramaticky. A automaticky jakmile přijdou podobné stavy, buď časové, nebo podobný stav v tom dnu v té chvíli, třeba dejme tomu stane se to odpoledne potom, když se probudím, dejme tomu jako dítě, tak se může stávat, že v podobných pocitech, které evokují vzpomínku na tu událost, se udějí podobné křeče a podobné stavy. Ale vždy je to odpor, který se v minulosti někde ohromně silně projevil, který se vlastně navrací ve vzpomínkách jako dramatická chvíle.
Otázka č. 49
Dobrý večer přátele, mé tělo se asi rozhodlo, že exploduje. Hormonální bouře, bolavé celé tělo, ego střílí jak z centrifugy, je to šílené, ale jinak to popsat neumím. Mamka posledních pár dnů, skoro totéž v bledě modrém. Ještě se jí k tomu přidala rýma jako blázen. Chci se zeptat, nemá to také náhodou poslední dobou někdo z vás? Napadlo mě totiž, jestli ono se zase něco neděje. Že by se v nás probouzelo jaro takto brutálním způsobem?
Jo, jo Irenko, je to tak. Teď to máme všichni. Já jsem to teď také měla okolo Velikonoc. Bylo to opravdu dramatické. Je to tím, že se i mění magnetismus. Země blbne jako planeta. Je to nastavené. Ale pozor, vy buďte strašně moc rádi, protože tyto stavy, které máte, cítí ty vyšší hladiny, to znamená, ti, kteří už se zbavují odporů a už vědí, „že je něco jinak, než běžně lidstvo ví.“ A tyto stavy jakoby vás„ oddělí“, protože planeta vás přijímá do vyššího stavu. Ti co dělají veliké odpory, vnímají teď svět úplně jinak. Jsou to teda obrovské dardy, jakoby osudové, ale ti se nemohu jakoby povýšit do vyššího hmotného stavu. Ti ale
zažijí za nějaký čas vlastně ty své odstřely, a protože procházíme tak zvanou zónou čistivou, to planeta prolítává skrz takový jakoby energetický deštník, který právě stabilizuje těla vyšší, vyspělejší, to znamená, planeta teď porodí. Abyste mi rozuměli, co to znamená. Vaše vědomí je tady uloženo milióny let, stovky milión let. Už jste byli kameny, byli jste vším možným. A nejvyšší fázi jste si prožili veliké dlouhé období, zhruba pětiset životů v hmotných lidských tělech. A teď poprvé v historii naši hmoty, planety, protože to vědomí nikdy od té doby neodešlo, když jste umřeli v jakékoliv fázi, nižší nebo dokonce už potom té lidské, vždy ten mezi stav, nebyl ještě hodny svými zkušenostmi propuštění do vědomí Boha, takže znova ty duše, které umírají a jsou plné odporů posledních zážitků svých těl, zůstávají pod planetou uvězněny. Planeta je drží v tak zvaném pod světě. To znamená, že vidíte, že vědomí kohokoliv z vás, kdo kolem vás umřel, on tady zůstává. A když tady zůstane, všichni ti lidé, kteří vás tady jakoby opustili, vás slyší, vidí, jenom vy je nemůžete z hmotné fáze vidět, slyšet. Někdo už, když bude ve vyšší hladině tak ano, ale to je velmi výjimečné a má to svůj důvod. Takže teď poprvé planeta porodí živé božství, ale jenom těch těl, která se dožívají tak zvaného odporu nula. To znamená, že jsou to lidé, kteří se dožijí stavu, kterému se říkalo v minulosti osvícení neboli pochopení Boha. Zkrátka jste hmota v 5D, ve které žije božství. Uděje se to zvláštním způsobem, kdy se do vás naleje váš duch. Prožijete blaženost. Já jsem to zažila minulý týden z neděle na pondělí a je to vlastně to, že ten člověk se zbaví odporu hmoty jenom časem, který tady prožil v těch různých inkarnacích a před tím vnějších stavech a konečně dokáže pochopit vše a nebránit se tomu, co se děje. To znamená, že žije, že vše je dobré. Tím se otevírá třetí oko, to znamená, otevírá se natrvalo brána mezi hmotou a vědomím Boha. Do té doby, dokud jste v odporech, na prvních pěti čakrách, tak se brána nemůže otevřít, takže ten duch, vaše vlastní nadjá, se do vás nemůže nalít. Vy jste jenom na takové šňůrce přivázaní jako balónek. Ale tehdy se může otevřít tělo, hmota a tou bránou se vaše vlastní nadjá vlije do hmotného stavu. A proto se vám teď dějí tak dramatické jakoby hormonální věci, ale to je stav chemie těla, to vy víte, takže klídek, jo. Kdybyste měli k tomu odpor, zkrátka jen to sleduji z povzdáli, že tomu tělu je mizerně, buď ho položím někde na chvilku do postele, nebo se napiju nebo pomůže, Irenko, když máš zahrádku a v těch nejtěžších chvílích si tam strčíš ruce a pracuješ a vnímáš to přes tu práci a v té spokojenosti, v té přírodě, protože tam vlastně šaháš na své vlastní tělo. Ta hmota Země i ta hlína
je vlastně složená z prvků, které jsou ve tvém vlastním hmotném těle. A to je tak zvané zpřítomnění se v těch těžších obdobích, kdy nám není dobře. To nic není, to pomine. Držte se.
Otázka č. 50
Vážení, poslední dva roky vidím všude buď smajlíky ve vaně z pěny, na zácloně, a okně nebo mimozemšťana zase většinou na zácloně ve vzoru. No a v neposlední řadě mám také srdíčka. Také ve vaně nebo v kafi, také nedávno mluvím o svém bývalém a větrem se objímaly stromy. Kamarádka se mi směje, že už mi hrabe a že je to takový ten stav před zešílením. Máte to taky?
Pamatujte si. To je báječné. Smajlíkujte si, objímejte se. Je báječné, že už to nadjá vám ukazuje krásné obrazy. Bylo by horší, kdyby vám ukazovalo nějaké šílenosti, což také dokáže ten stav, protože jak později poznáte, tak DNA, stav hmoty 3D šéfuje vždy zákon hmoty. Do bodu nula, odporu těl hmotných, lidských. To znamená, že všichni Andělé, které tady považujeme za Anděly neboli Nebe, jsou záležitostí a jejich šéfem je Satánek, neboli hmota. Je to stav peklo – špatný, Nebe – dobrý. To je stav dualitní, to vy víte. Jenom je tady nastavený ten špatný proto, aby se ti lidé něčeho báli, když dělají obrovské odpory a útočí, protože odpor je útok. Anebo aby dělali dobro nebo měli se k čemu jakoby uchýlit, když vidí ještě něco špatného a dobrého, tak to je andělský stav. Ale i všechny vize Andělů, které existují, vám projektuje šéfik Satánek přes vrchní vrstvy andělských stavů. Je to nasměrování už do té horní, lepší hranice, ale patří to pořád ještě do odporové zóny hmoty. A když už vidíte všude to dobré, tak už se velice, velice, velice, blížíte skutečně všem dobrým věcem. Takže se nenechte vystrašit, že se blížíte stavu zešílení, ne, je to dobré, je to hezké, už si vlastně jakoby potvrzujete ten živoucí optimismus. Paráda. Nic neřešte.
Otázka č. 51
Krásný večer všem, další zkouška pro mě a mou rodinku je tady. Roznemohl se nám pejsek. Srdce, plíce, žaludek, volná tekutina na hrudníku a v dutině břišní. Že by třetí, čtvrtá čakra? Máte někdo podobnou zkušenost? Moc děkuji za názory a usmějte se. Moc vám to všem sluší.
I zvířata mají své čakerní soustavy, protože jsou ve fázi hmoty. Je to trošku nižší záležitost, nicméně zvířata odečítají od lidí, se kterými žijí, nebo od prostředí, ve kterém žijí. A je to samozřejmě nastavené. To zvíře je také váš rodinný příslušník, takže i on si potřebuje odžít své strachy, odpory a různé události, které se dějí okolo vás. Vy tam jste proto, abyste ho zklidňovali a pomáhali mu přesně tak, jako u dalších členů vaší rodiny. Takže pokud si něco ta bytůstka odžívá, pomoci, pohladit, nechat odpočinout, udělat cokoliv, aby ta bytost měla pocit jistoty a klidu a zázemí. To stačí a samozřejmě přijímat. I tím to můžete zmírnit. Teď už vám nemohu říct, co tam konkrétního bylo, protože už čas se posunul a už se to buď vybilo a pokračuje se dál nebo nevím, jak to dopadlo, samozřejmě. Mohlo se také stát, že pejsek tuto akci nepřežil a potom je to zase o přijetí rodiny, protože se život odvíjí dál, to vy víte.
Otázka č. 52
Moji milí, kteří z vás měli problémy, že nemohli spát celé hodiny, například kvůli hlučným sousedům nebo jinému vyrušování nebo prostě jen nemohli spát. A potom měli co dělat například v práci, aby zvládali?
Já mám pocit, že jsem nedávno, možná zrovna vám odpovídala. Docela zabírá jóga. Je to náročné, když trpíte dlouhodobou nespavostí. U nás to má maminka. Mi také se občas stávalo, když se mi tělo vyvíjelo. Hodně v noci budete pociťovat nárazy energií, takže někdy je to období třeba několika týdenní, které je opravdu hodně náročné. Nicméně, klid, procházky, stavět si myšlení, takže jenom pozorovat myšlenky z dálky, protože jakmile nahodíte přemýšlení, tak už neusnete vůbec. Ale je opravdu dobře večer před spaním, než si půjdete lehnout, buď se projít, nebo zacvičit jógu, která vás lehce unaví a hlavně vás skutečně naladí, ten kanál se vyčistí při pózách. Protože v těch asánách vlastně pozorujete nitro a to by vám mělo pomoci. Každá hodina je dobrá, to vy víte. A hlavně pozor, když se to nepodaří, tak hlavně nefňukat. Já vím, že to je někdy náročné, ale vy musíte prokázat při každém průchodu z fáze hmoty do fáze ducha, že vám fakt nevadí vůbec nic. A že při tom, že se cítíte mizerně, nejste schopni být nervózní, protivní, útoční, to je také dobrá zkouška.
Otázka č. 54
Milé buňky, chci vám popsat, co mi stalo. Bylo to velice zvláštní. Ležela jsem v posteli, už jsem začala usínat, byla jsem ve velikém klidu, tělo leželo, začalo odpočívat. Vnímala jsem, jak ležím klidně, ruce, nohy a celé tělo a najednou to přišlo. Najednou jsem tak nějak viděla, jak mé tělo leží a já neležím v něm. Špatně se to popisuje. Prostě najednou jsem vnímala, že jsem sice v těle, ale zároveň jsem ještě někde jinde nad tělem. Je to jiný druh zážitku, prostě jsem si uvědomila, že nejsem tělo. Normálně jsem pozorovala tělo Zuzany. Cítila jsem oddělenost od svého těla. Bylo to velmi zvláštní. Nebyl to silný pocit, spíš jen takové klidné uvědomění. Čuměla jsem do tmy ještě pár minut a najednou to bylo pryč. Potom jsem se to snažila navodit znovu, což už samozřejmě nešlo. Od té doby nic. Ale božství mi dalo najevo, jak se věci mají, zajímavé je, že když něco dává najevo božství, tak ten rafinovaný krásný egouš mlčí. Neřekl a slovo. Třeba, je to jako blbost nebo zase se ti něco zdá, něco si vymýšlíš. Prostě ani nepípl. Také vždy pozoruji, že když se ozve intuice božství, je to velice jemná myšlenka, jemná energie, která mi něco řekne a většinou mě varuje, nedělej to. Pro mě nejtěžší. Ozve se jenom jednou. Potom už nastupuje egouš a mele a mele a když jsem odvážná, tak intuici poslechnu a všechno je ok. Když neposlechnu, tak je také všechno ok. Ale mohlo by to být více ok, kdybych poslechla. No nic, možná máte podobné zkušenosti.
Jestliže se nadjá rozhodne, že vám tohle ukáže, je to vždy záležitost už docela vysokého vývoje, jinak se to někdo vždy nedozví. Aby si mohl ze zkušenosti prohlédnout, že nejste tělo. Uvědomte si, že i ve hmotě žije Bůh. Stovky milióny let vědomí Boha je uvězněno v planetárním systému, aby se vyučilo přes zkušenosti všech inkarnací ať stavů kamenných, rostlinných, zvířecích nebo lidských. To trvá strašně dlouho. A teď poprvé ta planeta porodí živého Boha, to znamená, že když už máte nažito spoustu lidských schránek a jste v určitém jenom tenkém odporu, kdy ještě přece jenom si myslíte, že jste ještě tělo, ale už jste se to dozvěděli, že nejste tělo, tak tehdy potřebujete mít zkušenost. A vaše nadjá je velmi moudré a pozor, Satánek nikdy nebyl protivníkem. Ta hmota má své odpory vašeho těla, které se umenšují, to znamená, on spolupracuje. Pokud se předpokládá, že v tom těle už je tak nízká hladina odporu, tak on má za úkol ještě pořád mluvit, což je velmi dobré, vy to víte, že vše je dobré. Protože se předpokládá, že ještě nejste schopna rozeznat ten hlas,
který vám říká tu tichou pravdu, od toho hlasu, který křičí, ale už si uvědomujete, že to takto pracuje. A budete se po jednotlivých opakovaných zkušenostech propracovávat ke stavu, kdy pak jednoho dne poslechnete na poprvé. A už nebudete váhat. To znamená, že ten, kdo vám to ukázal, jste byla vy, vědomí Boha. A tam je vždy klid a pozor, v té době hmota - zákon, neboli Satan-ego, souhlasí, protože oni spolupracují. Přišla jste se ponořit pod zákon hmoty, abyste našla své vlastní božství. A Satánek není zlý. Je to jenom zvláštní ponoření do stavu opačného, jako když vidíte negativ a pozitiv při vyvolávání fotografií. Tak vy musíte z toho stavu pozitivního se ponořit do té negativity, kde je všechno obráceně, abyste zkušenostmi navodila v tomto stavu pozitivitu, čím se vymaníte z pozice hmoty. Tady jste si mohla prohlédnout, že v tu dobu Satan mlčel, protože on souhlasil, on je totiž kamarád božství. Ne, nepřítel. Tady jde jenom o to, rozeznat tu iluzi, která je opravdu jenom iluzí.
Otázka č. 55
Milé buňky, tak jsem se nechala včera večer sežrat obludou. Pavouk, spousta očí, kusadel, velký jako solidní panelák. Řekla jsem si, tak jo, mi to neva. Nebolelo to, koukala jsem zblízka, jak mě polyká, jen mě mírně překvapilo, že nic neslyším a ani z huby mu nesmrdí. Absolutní klídek a pak byla jen tma a čisté vědomí bez myšlenek ani radost ani smutek, jen já a nekonečná tma. Strážce prahu?
Výborně Janičko, to byla spolupráce božství se zákonem hmoty, kdy bylo vyzkoušeno, jestli se ještě bojíte. Výborně. Existují různé zkoušky. Mi nedávno vyprávělo jedno z mých dětí, kterých mám desítky, které tady žijí okolo Teplic a chodili na návštěvu. Je to holčina, která dlouho čekala na své miminko, a teď se konečně narodilo, je nádherné, už mu je skoro rok. A nedávno se vzbudila a je to holčička a ta holčička ležela vedle ní, byla studená, odkopaná, svítil na ní měsíc, byl úplněk a vypadala úplně bílá, že je mrtvá. A ta maminka mi říká: Ivanko, já jsem na ní koukala a teď jsem necítila nic. Jenom mě napadlo, jéžiši, co řeknu tatínkovi? Ale žádný strach, žádné vyděšení, žádná šílenost a já jí říkám: výborně! Vidíte, jak je to dokonalé načasované? Ta hmota se zamele, odkope se a v pravou chvíli, kdy svítí ten měsíc, tak ta matka se vzbudí, aby byla prozkoušena v realitě. Samozřejmě, že miminko bylo živé, ale ona mi říkala: já tohle nemůžu vyprávět nikomu jinému, jenom Tobě. A také anonymně to můžu vyprávět i vám protože ano, toto je jednička s hvězdičkou. Žádná hmota vám
nepatří. Ani ta vaše v iluzi, že vás něco sežere nebo i směrem k druhým bytostem, které velmi milujete samozřejmě. Tohle je jenom prozkoušení, jak budete reagovat. Když je stav bez odporu, všechno zmizí, proběhne hladce, přijde nádherný pocit klidu a míru. Super.
Otázka č. 56
Co se mi v noci stalo. Znáte to, máte prazvláštní sen a v tom snu se to vygraduje, jde do tuhého a vy se dostáváte do paniky a nemůžete z toho snu ven. A pak se stává, že se probudíte s bušením srdce a v šoku. Jenže ouha, Já v noci tento typ snů, a když v noci začne jít do tuhého, tak jsem si řekla, fajn, už to stačilo, jdem se probudit. A já se v klídečku, piánko probudila a v pohodičce pokračovala dál ve spánku. Neskutečné obraty.
Výborně, Irenko. Tady už začínáš jako vědomí velet hmotě. To si pak uvědomujete, protože náš život tady je taky takový sen. To je také snění, což vlastně mnozí neuvědomují, takže když tady potom někdo usne, tak sní sen v dalším snění. To je sen ve snu. To je iluze v iluzi. Dá se toho využít samozřejmě k vyučení té hmoty samozřejmě ještě je kompletnější. Vůbec pak nepochybujeme, že to žijeme, protože je to spolupráce, to snění je spolupráce s tím našim Matrixem, který tady m prožíváme.
Otázka č. 57
Chtěla bych se vás všech zeptat, jestli máte podobný stav, jaký jsem u sebe zaznamenala poslední dobou. Všimla jsem si, že mi nic nechutná jako dřív. Připravuji stejná jídla, používám stejné suroviny, ale přece mi vše chutná jako nějaká umělá hmota. V jedné fázi jsem si myslela, že je to možná nějaká viróza, ale nemám ucpaný noc ani problémy s trávením. Hledám známé chutě všude a nemůžu je najít. Jedla jsem jedno za druhým a čekám, že mě něco uspokojí, ale výsledkem jen přibírání. Pokud je to tak, tak vůbec nemusím jíst a bude to stejné. To jen tělo mě nutí zkoušet to dál.
Ano, teď jsou tady různé varianty prozkoušení hmotou. Je pravda, že se nám mění chemie těla. To znamená, že chutě máme jiné, tělo jinak přijímá. Buďte ráda, že se cítíte dobře, protože většinou to postihne i trávení. Jiné reakce na stejné potraviny před léty teď jsou jiné. Bude to trvat ještě nějakou dobu. My také nebudeme jíst tolik, co jsme jedli, protože tělo je zvíře a většinou lidé ve
3D jsou obrovsky rozežraní a mají chutě a rvou to do sebe plnými hrstmi. Je to skutečně zvíře, to tělo. Nicméně duch, který ví, že tělu nedělá dobře třeba přejedení, tak ten už mu umí poručit, že se necítí dobře, jakmile se ten člověk přejí a je těžký, je mu divně, to tělo musí hodně pracovat, hodně zpracovávat a ještě to ukládat někam a to je proces velmi obtížný. Stav 5D bude trošku jiný. Budete jíst bez pozice i chutí. Vy třeba kdybyste pak neměli jídlo nebo by bylo třeba méně chutné, než kdysi v minulosti, tak budete vědět, že potřebujete jenom dostat prvky do svého hmotného těla, aby se opravovalo, aby žilo, mělo energii. Abyste tady mohli jako božství pracovat, v této zóně. To 3D stav není, tam zkrátka je taková ta živočišná pozice, kdy to potřebuji sežrat. Potřebuji se nasytit, mám hlad a vybíráme si, co budeme jíst a co ne. Tady ne. Jestliže já potřebuji přežít, tak sním „cokoliv“ i kdyby to chutnalo míň nebo když zrovna nemám nic, tak je mi to jedno, protože já vím, že to má svůj účel, aby tělo přežilo Což pozice 3D není. Tady se bude měnit hodně věcí, které jsme dříve vnímali jinak. Takže si sedněte třeba do klidu a popřemýšlejte si o tom a najděte v tom alespoň nějakou radost, něco pozitivního, což vás vlastně jakoby ustálí a stabilizuje.
Otázka č. 58
Krásný den, ráda bych se zeptala na jednu věc. Dlouho jsem přemýšlela jak dotaz zformulovat aby byl lehce pochopitelný. Mám problém na třetí čakře s tím, že se neumím bránit. Neumím říct druhému člověku s láskou ne, když mě někam tlačí. Sice se snažím vždy pokorně přijmout situaci, nevytvořit negativní emoci ale cítím, že když se podvolím, tak mé srdce pak pláče a já mám mnohem méně energie. Jsem velmi jemná oproti ostatním lidem v mém okolí, jak energii, tak fyzickým vzhledem, tichým hlasem. Při nějakém střetu s dominantnější osobou se obvykle podvolím, protože nemám sílu vzdorovat nebo mě v tu chvíli přesvědčí svými argumenty a tlačí.
Petruško, samozřejmě víte, že když budete neustále ustupovat, protože jednota je jednota. Jestliže já neustále ustupuji a pozor, pak mi to vadí nebo si tam fňuknete u toho srdíčka to tam je ta lítost, to není ještě pokora. Jestliže já ustoupím tělem a uvnitř cítím nespokojenost nad tím, že jsem ustoupila, tak to není pokora. Pokora je prožitek nitra a ne konání těla. Tohle si musíte vštípit všichni, protože mnozí lidé mi řeknou, já jsem pokorný, já sem tam nešel a přitom ten člověk prožije odpor, že tam nešel. To není pokora. To znamená,
pokora by byla, že vás někdo převálcuje a vám je to jedno. Pak neprožijete odpor na trojce. Ale protože vy víte, že to takto nejde, vy totiž umožňujete, aby druzí, kteří vás válcují, si ubližovali. Jestliže je miluji, tak jim to nedovolím. A třeba i tichým hláskem. Ne, nezlob se, ale já to neudělám. Nezlob se, já tam nepůjdu, mi to nevyhovuje. Člověk nemusí křičet, aby zvítězil. Může to dát jenom najevo, že s tím nesouhlasí. Zkuste to. Poprvé zažijete obrovskou blaženost a člověk nemusí být razantní jako buldozer a křičet na ostatní a bušit kolem sebe slovy, výboji. Ne. I druzí si musí uvědomit, že i druzí lidé vedle nich mají právo se rozhodovat a oni se musí naučit zase respektovat. Kdybyste nebyl přínosem pro své okolí, kdybyste neuměla říci svůj názor a v klidu samozřejmě respektovat názor druhých. Dnes vy vlastně ustoupíte tělem, ale v tom smyslu, že víte, že oni vás natlačili, to znamená, tam je odpor, tam je také nerespektování. Pokory by byla, že ustoupím a že budu respektovat cokoliv, se dělo, ale vy se napřed, než se dostanete k pokoře, musíte naučit stejnému množství vah na každé misce obou závaží. Nejde to urychlit. Člověk se nemůže napřed naučit pokoru a pak teprve spravedlnosti. Napřed musíte udělat první krok. Na obou stranách musí být stejné množství. To znamená, umět respektovat druhé lidi, ale umět jim dát najevo, že máte také svůj prostor, který si potřebujete ohraničit. Tohle je důležité vědět. Potom teprve, když budete žít tohle, že to umíte, se můžete teprve naučit pokoře. Rád ustoupit druhému člověku, protože vy stejně jako nitro člověka víte, že už umíte ten první krok. Jiná cesta nevede.
Otázka č. 60
Jak to vidíte s domácím násilím, nevěrami? Pokud člověk nemá utíkat, že se mu to bude znova opakovat, jak z toho ven? Násilník asi tím, že žena změní svůj pohled na svět, nepřestane ženu bít a čekat jak se to vyvrbí, i když by chtěla odejít? Pořád mi to uniká.
Vy si pořád pletete pokoru nitra s pokorou těla. Jestliže já mám doma násilníka, tak se pokusím v první fázi komunikace nebo napravení toho stavu tím, že já zkrátka, uvnitř mi to nebude vadit, ale tělem musím ukázat a dát najevo, že se to nedělá, že když v tom bude pokračovat, tak že o mě může přijít. Jsou tam další momenty samozřejmě. Jsou tam děti, jsou tam určitě i stavy majetkové, ale potom když už se pustíte i do stavu, kdy mu řeknete: hele podívej, jestli zkrátka nepřestaneš, tak já odejdu. Nebo, tohle si nenechám líbit. Tak musíte
být i rozhodnutí v tomto stavu vyhrožování skutečně dostát slovu a i třeba opustit ho a opustit i byt aby věděl, že tohle nesmí druhému člověku dělat. Ten člověk také potřebuje svou zkušenost. Takže vždy zlatá, střední cesta. Není pokora, když já odejdu, nechám se mydlit a pak mě to samozřejmě jakoby demoluje nebo vyčítám si to. Ta pokora musí být v pokoře nitra. Ne. Mám dobrou zkušenost, já jsem se pokusila napravit manželství, udělala jsem proto všechno abych ho zachránila a když to nešlo, tak jsem zkrátka sbalila svých pět švestek a odešla jsem. Většinou ti, kdo obrovsky vyhrožují a útočí, se rozjíždějí do šílených stavů, protože to okolí jim to dovolí. To znamená, že když vlastně to těm lidem dovolíte, tak jim ubližujete. Neuvědomujete si to, úplně stejně, jako oni ubližují vám. Ta hladina nestrannosti je obrovsky křehká a špatně hledatelná, já vím, ale tady se to naučíte. Uvědomte si, že vše je hotové. Jestliže v minulých životech jste se potýkala s tímto problémem a neuměla jste to a měla jste v sobě odpor k těmto lidem, tak samozřejmě dnes jako božství jste si vybrala tento stav, pokud je to váš osud. Ten osud je hotový jenom proto, abyste jim prošla, a už je nastaveno v DNA umenšení těch odporů. Každým životem obsahuje naše tělo nižší a nižší odpory ale musíme to vědět my. Jako božství víte, co budete mít za osud, jako žena Marcela, to nevíte. Takže stačí si uvědomit tyto věci a budete vědět, co dělat. Říct mu to na rovinu: podívej se, jestli ještě v tomto budeš pokračovat, já tě opustím. A je mi jedno, jestli mi teď nařežeš nebo mi cokoliv uděláš, protože já to dodržím. Tohle ty si nesmíš dovolit. Anebo mu říct: podívej se, já mám teď za povinnost, už jsem pro to udělala hodně, ochránit děti od nervů, v tomhle já žít nebudu a nedovolím, aby jim bylo takhle ubližováno. Takže buď se budeš chovat v pořádku anebo odcházíme. Uvidíte, jak ten člověk zareaguje. Jsou různé cesty jak dojít k nápravě, ale pozor v nitru vám to nesmí vadit, protože ten člověk totiž neví, že není hmotou. Že poryv odporu není jeho, že je stejné božství jako vy. Vy když jste v této skupině, tak už to víte. Proto můžete dokázat se na něj nezlobit a nitrem neposuzovat a nekritizovat. Zkrátka jenom zastavím to konání. Vysvětlovala jsem vám, že vaše vlastní tělo je vaše zvíře, váš pejsek, kterého máte naučit jak se chovat. Vy učíte i své zvíře, ale učíte i zvířata druhá. Tohle je zapotřebí pochopit. Takže přeji hodně štěstí.

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com