pozemští andělé a zasvěcování do REIKI a dalších energetických systémů

25.02.2016 10:59

Námět na tento článek ve mně zraje už dlouho. Jsem si vědoma toho, že to, co se zde chystám psát, mnohé nepotěší a některé třeba i rozzlobí. Jsem ale přesvědčena, že je nezbytné o těchto věcech otevřeně hovořit.


Pro většinu duchovně hledajících jsou pojmy jako Reiki, Shamballa, Ra-Sheeba dobře známé. Zasvěcování do těchto (a mnohých dalších) energetických systémů je u nás masově rozšířeno a pokud se rozhodnete, není problém je za větší či menší finanční obnos absolvovat. Zasvěcujících mistrů je spousta, stačí si jen vybrat.

I já jsem tato zasvěcení ve své touze po duchovním růstu absolvovala. Na dlouho však ve mně zůstala řada otázek a nejasností, které ve mně zasvěcení vyvolala. Po prvotním nadšení jsem tyto systémy nakonec přestala používat úplně. Poslední kapkou bylo mé zasvěcení do Shambally, po kterém mi bylo dlouhodobě fyzicky špatně. Dnes už naštěstí vím proč.

Reiki je energetický systém, který pochází z Plejád. Je to tedy energie, která je vibračně na úrovni 5. dimenze. Reiki je dar, který má pomoci lidstvu a planetě Zemi v přechodu do 5. dimenze. Pro lidi a pozemské anděly, jejichž duše vibrují na úrovni 4. a 5. dimeze (viz tabulka v dalším článku: Úplná typologie pozemských andělů aneb co Doreen Virtue ještě nepochopila), je Reiki blahodárnou energií, která jim pomáhá harmonizovat tělo i duši. Pokud ovšem zasvěcení do Reiki absolvuje pozemský anděl, jehož duše pochází z vyšších dimenzí, energie na něj v lepším případě nepůsobí a nic zvláštního necítí, nebo v horším případě (pokud Mistr Reiki není na patřičné úrovni) může způsobit energetickou nerovnováhu, která může být zdrojem různých duševních i fyzických neříjemností, které bývají často nesprávně považovány za "čištění".

Totéž platí i pro další energetické systémy. Shamballa  a Ra -Sheeba jsou jakousi nástavbou Reiki a můžou vás energeticky vytáhnout až na úroveň 6. dimenze. Ale opět platí, že zatímco někteří budou touto energií fascinováni a posune je v jejich životech kupředu, pro ty kteří přirozeně vibrují výš, je v podstatě zbytečná. A pokud ještě dojde  k zasvěcení od někoho, kdo tuto energii není schopen předat v její čistotě, nepříjemnosti jsou nasnadě. 

V poslední době jsem slýchávala, že energie Reiki už je slabá, že nemá tu sílu jako dřív. Není to pravda. Energie je stejná, jen vibrace Země a jejích obyvatel jsou již jiné, vyšší. Proto na spoustu osob už tyto energie téměř nebo vůbec nepůsobí. Navíc se zde v posledních letech rodí více a více duší, které jsou vibračně na mnohem vyšší úrovni a jejich vlastní energie je prostě vyšší než energie z těchto podpůrných systémů.

Mistři Reiki, Shambally a jiných systémů ať tedy prominou, ale to je prostě vývoj, který se nedá zastavit. Tyto energie zkrátka nejsou pro každého a vím o řadě osob, které díky neblahým důsledkům zasvěcení na práci s energiemi (a bohužel často i na své životní úkoly) úplně rezignovaly. Někdy ale mohou mít tato zasvěcení pro ty, kteří jsou vibračně výš, paradoxně i pozitivní vedlejší efekt. Pod vlivem seminářů a zasvěcení si uvědomí možnosti práce s energií a začnou ji úspěšně používat, aniž by jim došlo, že používají energii vlastní. :-)

Jako vždy, nic není jen černé, nebo bílé...  a rozhodování je tedy pouze na vás.

 

(c) Iva  Uhlířová 2014. Článek smí být dále šířen a kopírován jen v neupravené podobě a pro nekomerční využití. Podmínkou je uvedení autorky a zdroje článku s aktivním odkazem.
 Více zde: https://www.benodis.cz/news/pozemsti-andele-a-zasvecovani-do-reiki-a-dalsich-energetickych-systemu-/

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com