slované na zlaté cestě vzestupu | 2019

27.01.2019 21:22

Vážení a milí,

 

moji přátelé, známí, i ti dosud nepoznaní, kteří se třeba k naší skupině letos přidáte.

Máme před sebou čistý nepopsaný list nového roku.

Předpovědi pro ROK RŮŽOVÉHO PRASÁTKA jsou na první pohled velice optimistické; pravděpodobně tím, že je tento symbol v naší ,,západní kultuře,, spojovaný právě se štěstím. Avšak podle taoistické astrologie jde o Zemského Vepře, a tam už to tak jednoduché není….. nebo je?

Země se v tomto roce dostává do mimořádného postavení. ZEMĚ jako vůdčí aktivní prvek znamená střed a také střední Evropu. ZEMĚ se snaží dostat všechno pod kontrolu, vyzývá k návratu do harmonie. Iniciuje řadu změn, které se ale následně pokouší sprovodit ze světa, protože ji hodně vyčerpávají. V letošním roce jí bude sekundovat Vepř. Spojení soucitného Vepře a starostlivé Země by se nám mohlo líbit, mohlo by to vypadat dokonce, že se na nás usmálo štěstí a naše záležitosti začnou být spravovány citlivě a s rozumem. Ovšem Vepř se netají svou láskou k plnému korýtku a Země, milující hmotné statky, ho může v jeho bohulibé činnosti podporovat. Země však není zcela bezzubá a může vystavit účet jednomu každému z nás, protože tento nadcházející nový rok nás má přeorientovat z JÁ na MY VŠICHNI. Rok 2019 je rekapitulace před závěrečným zhoupnutím se do nového MYSTÉRIA……….

Na našich setkáních budeme pokračovat v hledání harmonie ve všech aspektech lidského života. A především odhalovat další střípky naší staroslovanské moudrosti, jako nejlepší inspirace pro naši současnost. Přispívá k tomu i naděje z naplnění očekávaných dávných předpovědí o skončení NOCI SVAROGA, trvající tisíc roků, o skončení doby obtížných časů, kdy podle slovanské tradice naše sluneční soustava procházela prostorem vesmírných TEMNÝCH SVĚTŮ.

Podle mnoha předpovědí už nastává, resp. začala tato doba. Tmou noci Svaroga prostupuje svítání, tmu poráží světlo. Světlo poznání dosud umlčované, tajemné, pohřbívané. Dlouhá noční vláda bohyně Morény ustupuje dennímu Světlu, splnila své poslání.

Čas už nastal a změnám ve prospěch náš i našeho národa nebrání nic – kromě nás samotných a naší společné aktivní rozhodnosti a ochoty anebo neochoty něco měnit.

 

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com