svatováclavská noc v tomto roce 2015 není obyčejnou nocí ......

26.09.2015 10:35

NEJEN ŽE JE 28. ZÁŘÍ 2015 ÚPLNĚK, ALE JE TAKÉ CELÉ ZATMĚNÍ MĚSÍCE

 

Zde je krátký článek a vysvětlení, proč je datum 28.září 2015 tak velmi důležité. Jak možno zjistit, je to svátek svatého Václava. Svatý Václav je patron České republiky. Jelikož je situace ve světě a tím i v České republice velice napjatá, je právě velmi důležité ukázat a projevit to, co jako lidé do svých životů chceme a co ne. Česká republika, tedy její občane, mají jeden velký nebezpečný problém a to je že SPÍ. Tím že spí, nevnímá a neuvědomuje si plně , co se okolo ní a uvnitř děje. Lidé České republiky jsou v jakémsi umělém spánku, tedy v jakémsi otupeném stavu vnímání. Je to jako by vám někdo něco dal  do pití a vaše smysl se tak snížili, že ani nevíte že vás právě okrádají, nebo znásilňují. A to je to, co se opravdu děje. Ti lidé co o tom ví, se díky této droze nemohou plně bránit a tak se alespoň uchýlí k hrubému verbálnímu projevu, kdy vyjadřují svoji nespokojenost. Bohužel v hospodách, barech atd. je tato stížnost bezpředmětná. Již mnoho lidí sdělovalo, že když přijedou z ciziny např. z dovolené, nebo z pracovní služební cestě, při překročení hranic do České republiky najednou cítili jakou si hustotu, něco co nebylo příjemné, jaký si vliv který v nich začal vyvolávat deprese, smutek, podrážděnost a nejistotu. Ano to nejsou konspirace, ale fakt, že jako Česká republika je na bázi elektromagnetických vln záměrně uspávána. Stali jsme se líhní všech otrockých návrhů a zákonů, které jsou na nás jako zkušební balíček aplikován. Není v hodné se dále o tom rozšiřovat, ale co je mnohem důležitější je probudit Ducha národa, probudit ho z umělého spánku a jako Duch národa je nejvhodnější datum 28. září 2015. Stačí, aby si každý člověk v tento den přál, aby se Duch českého národa probudil a začal jednat, ve jménu spravedlnosti, úcty, lásky a míru. Ten mír je velmi důležitý, protože není nutné a není ani v hodné, aby docházelo při probuzení k anarchii a ke zmatkům. Je důležité vše činit v míru a to jednoduchým způsobem a to říci STOP, JIŽ DÉLE NE, TEĎ JSME TADY MY LIDÉ atd.......

Abychom však na to měli sílu, je právě 28. září 2015 v tomto důležité. Je důležité aktivovat Ducha národa Českého, který započne svoji práci tehdy, když uvidí u lidí jejich zájem. Otázka zdali zde budeme mít islamský stát, nový světový řád atd, záleží jen na nás ne na americké vládě, evropské unii či zkorumpovaných politicích. Pokud však budeme stále spát, pak budeme zažívat otroctví, které si nikdo nepřeje. Zde ani milionáři, ani duchovní, ani církve nebudou mít šanci být tím čim jsou dnes. Tím chci říci, že to se týká i jich. 

Chcete změnu, která vám dovolí být opravdu svobodný? Opravdu vnitřně šťastný atd ? Tak stačí proto něco málo udělat a to 28. září si přát, aby se pravý duch Českého národa probudil a začal konat. Konat bude na mentálních a astrálních úrovní a nám dodá sílu na materiální úrovni, tedy kdy se spojíme a začneme táhnout za jeden provaz všichni společně, za ten provaz, který nemá nic společného s demokracií, protože všichni už víme že demokracie je klam, provaz za který táhneme nemá nic společného s kumunismem, amerikánstvím, socializmem atd. a vším tím politickým balastem, ale má společného s vládou lidu, kdy si lidé sami volí co opravdu chtějí, jak chtějí žít a co chtějí prožívat. 28. září můžete přijet i k nám ( informace dostanete na merlain@seznam.cz ) a nebo můžete učinit vlastní setkání, kde společně řeknete, DUCHU NÁRODA ČESKÉHO PROBUĎ SE. Můžete udělat i oheň, ale důležité je se sejít, popovídat o tom co by se mělo změnit a co ne a vyslovit přání o probuzení Ducha českého národa. Všeobecně by se měli takovéto svátky oslavovat a udržovat. Je to proto, aby se duch daného svátku udržel a nezeslábl. Důležitý je také svátek svatého Jana - svatojánská noc., dále je důležité slavit Den Země a také všechny rovnodennosti. Rovnodennost znamená, kdy noc a den jsou co se týče délky stejné, což znamená že dualita tedy plus a mínus jsou si rovny, dochází ke středu, k sjednocení těchto sil a to znamená, že nevznikají rozpory, odlišnosti, iluze atd. Slavte všechny tyto svátky, ty svátky, které chcete, aby se ve vašem životě projevovaly. Ty svátky, které nemají význam pro lidstvo opusťte a vymažte. 

I když si to lidé zatím tolik neuvědomují, jsou tyto svátky velmi důležité pro jejich funkci, jejich vyzařování, jejich smysl bytí. Lidem to opravdu velmi pomáhá. 

 

S úctou Merlain

PS: Ještě doplním jednu důležitou věc. Sedět doma a čekat na zázrak je žití v iluzi. Všechno co člověk chce změnit nebo stvořit, musí vždy on sám. Je vhodné zapojit do života činnost a ne jen sedět a modlit se. Modlitby nestačí. Můžete se modlit, aby jste vyhráli  miliony, ale když neuděláte kroky k tomu, že si nevyplníte los, pak vám opravdu modlitba nestačí. Je nutné dělat i kroky. Mnoho lidí tak s úsměvem čeká jen na zázraky, ale kroky k tomu neudělají, pak jsou jen zklamaní a zahořklí. Proto se klidně modlete, ale čiňte k tomu i ty fyzické kroky. Jste nespokojení s tím co se děje? Pak čiňte i kroky, protože jen tak se to dá změnit. 

 

https://www.dobresdeleni.estranky.cz/clanky/28.zari---dulezite-datum.html

 

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com