tři vlny vzestupu

25.02.2016 10:42

V minulém roce se mnoho změnilo, ačkoliv věci možná nejsou patrné na první pohled. Pokud jste čekali nějaké radikální viditelné změny, možná jste zklamaní. Ale Vzestup není jednorázová akce, je to Proces. A skutečně JE zde mnoho důvodů k radosti. Vše jde podle plánu. Občas můžete zažít událost, která je významná a viditelná, ale to je jen špička ledovce. Vzestup je událost mnohem dalekosáhlejšího významu.Úroveň Vědomí se rychle zvyšuje, a tak se veškerý život probouzí k vzestupu. Jde o stejně tak kolektivní jako individuální záležitost. Naše vlastní probouzení ovlivňuje a podporuje naše okolí, stejně jako my sami jsme ovlivňováni a posouváni dál planetárními, solárními a vesmírnými silami. Tyto posuny vědomí přicházejí v obrovských vlnách a ovlivňují masy lidí.

Nyní jsme svědky Druhé Vlny probuzení. První a druhá vlna společně zahrnují přibližně dvě třetiny lidstva. To, mimo jiné, znamená, že Vzestup již dosáhl takové úrovně vědomí, že není možné jej zastavit, dokonce ani zpomalit. A to JE skutečný důvod k radosti!

První vlna: Průkopníci a ukotvení 5D

První vlna sestává z jedinců, kteří jsou dál na cestě probuzení a kteří ostatním takto "prošlapávají cestu". Mnozí z nich prošli intenzívními očistnými duchovními procesy. Zhojením své karmy, přesunem vědomí z hlavy do srdce a zbavením se na strachu založených omezení ega tak radikálně zvýšili své vibrace. Dnes jsou schopni fyzicky existovat ve 3D/4D při zachování 5D vědomí.

Pátá dimenze je dimenzí jednoty vědomí, kde stejné je přitahováno stejným. Díky absenci neshod a rozbrojů Světlo a Láska nejsou ničím omezovány a mohou volně proudit. Bytosti První Vlny jsou spojeny s vyššími vibracemi Země a pomáhají na Zemi ukotvit trvalý stav 5D.

2016 vyhlídky na budoucí události

Můžeme očekávat další zrychlení procesu Vzestupu. Numerologicky, 2016 je rokem dovršení. Mnohé z toho, co právě spěje ke svému dokončení, manifestaci, bylo zahájeno v roce 2008. Proto lidé, kteří v posledních osmi letech trpěli fyzickými symptomy intenzivního vzestupu, by v tomto roce konečně měli pocítit úlevu.

Druhá Vlna: Většina!

Výsledkem dlouho očekávané loňské podzimní vlny elektromagnetického záření nazývané Vlna X dnes probíhají obrovské energetické změny, které výrazně napomáhají zvyšování vědomí planety. Pro každého bylo toto záření prospěšné, ale nejvíc je pocítily bytosti Druhé Vlny. Tyto světelné kódy, spojené s frekvencí Schumannovy rezonance, a posilovány zvyšujícím se vědomím příslušníků První Vlny, urychlují a posilují probuzení členů Druhé Vlny, která je v rámci vzestupu Země tou nejpočetnější. Tato skupina také jednoznačně zvrátila průběh vzestupu v nevratný proces

Léčení

Příslušníci Druhé Vlny pokračují ve vzestupu do 4D, zatímco jejich vědomí dosud setrvává ve 3D. Ve třetí a čtvrté dimenzi se dosud setkáváme s polaritou jako základem všeho, tedy se soubojem dobra a zla. Setrvávání v těchto dimenzích je momentálně prospěšné proto, aby byla na povrch vytažena temnota, která se musí setkat se Světlem. Toto se projevuje jako intenzivní sociální i osobní léčení. Někdy to může zdát trochu jako jízda na horské dráze, ale každý krok tohoto procesu je nutný a skutečně prospěšný. Tímto způsobem se čistí minulé životy od strachu a bolesti, zbaví se diktátu přijatých limitů a omezení, a oprostí se od nadvlády Matrixu.

Očekávejte velké změny v politice, náboženství, ekonomii, médiích a podobně.

Můžete jistě počítat s podporou od příslušníků První Vlny. Oni tím vším prošli nedávno, vědí tedy přesně, kde, kdy a jak mohou nejlépe pomoci.

 

 

Zdroj :https://https://www.lovehaswon.org

Převzato :https://https://jetojinak.blog.cz

 

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com