zatmění měsíce 28.9.2015

26.09.2015 10:32

Zatmění Měsíce 28. 9. 2015 dělá ze září velmi vlivný měsíc. Vidíme nyní stále kolem sebe velký boj negativních a pozitivních sil v našich životech i realitě. Energie tohoto měsíce nás vyzývá, abychom byli velmi pozorní a každý poznáme sám pak smysl tohoto zatmění a hlavně si uvědomili, jak bude potřebné spojit úsilí většího a většího množství lidí, kteří jsou ochotni dělat pro pozitivní věci v naší realitě a ne bojovat proti ní a držet se starých zamrzlých ideologií.

Tento 36ti letý cyklus začal v roce 1989 a bude zakončen kvadraturou Saturna a Pluta. Budeme silně pociťovat rozdíly mezi pravdou a lži, jež nám do hlav vkládají dnešní mainstrémová média. Bude sdělována veřejnými prostředky úplně jiná realita, než jaká opravdu existuje. Někteří, jež se drží starého žití, využívání druhých ve svůj prospěch budou najednou pociťovat oddělenost a naopak ti ostatní se budou sjednocovat a pociťovat jednotu i s Univerzem. Naše poznání i přesvědčení se u mnohých bude dostávat pod velký tlak a nebudou chtít změnit svoje pohledy, tak jako naši politici, kteří pro své výhody nechtějí měnit své veřejné postavení i názory a to jen proto, protože si uvědomují, že tímto jejich přístupem jen ničí svůj lid a jejich „práce“ není ničím.

Mnoho ikon uznávaných lidmi za pomoci mainstrému se zhroutí a budou poraženi a tím v našem vědomí si začneme uvědomovat nám sdělovanou lež a pravdu, tím začneme probouzet svá srdce a touhu po spojení v pravdě s ostatními. Bude to cesta našeho sebepoznávání i jako národa a kam vlastně patříme. Nebudeme potřebovat nám sdělovaná falešná dogmata a sami vycítíme co je pravda. Je to období vyvrcholení hmotařského názoru na svět a nyní jeho transformace směrem do našeho středu, naznačují duchovní a kulturní povznesení našeho národa, možná i díky imigračním vlnám. Zde poznáváte, že oni sami, co se nám snaží velet, s největším nasazením pracují na vlastním zničení.

Kontakt

danuše zábranská příkrá 314
slušovice
76315
+420777088889 danusezabranska@gmail.com